Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

"Suicide Club" mi je los, ali zato

houselaughing.jpg
"La casa dalle finestre che ridono" [Pupi Avati, 1976] ima odlicnu atmosferu, sa majstorski ukombinovanim lepim a jezivim interijerima, arhitekturom, i okolinom..bhbp5w.jpgjz6ziu.jpg29dwx7q.jpg1547rx1.jpg2a8hlli.jpg2ih8eq0.jpgka4shx.jpg28sr5eh.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...
"Suicide Club" mi je los, ali zato"La casa dalle finestre che ridono" [Pupi Avati, 1976]
:ph34r: zeder je ok ali la casa...ima bas to, sto treba!onakav kakav je don't look now trebao da ispadne. a onaj klavirski minimalizam na soundtracku je brrr, mom omiljenom kompozitoru gialla je sudjeno da bude neki anonimus ;) Edited by palfoot
Link to comment
  • 2 months later...
Poslednji dobar koji sam gledala je The Woman.http://www.imdb.com/title/tt1714208/
Mnjah, konacno ga odgledah - dosta toga mi nije jasno, zasto i kako ... ali mi je brzo proslo dva sata(mada cenim vise zbog toga sto sam u protekla dva meseca mahom gledao bljuzgave rom-comove)Slican utisak ostavio i --> Saint...Stvarno ozbiljan deficit horor filmova, nije ni cudo sto je topic skoro presao na drugu stranu.Mozda ce The Thing ili Detention da ucine da zivne makar malo
Link to comment
Mnjah, konacno ga odgledah - dosta toga mi nije jasno, zasto i kako ... ali mi je brzo proslo dva sata(mada cenim vise zbog toga sto sam u protekla dva meseca mahom gledao bljuzgave rom-comove)Slican utisak ostavio i --> Saint...Stvarno ozbiljan deficit horor filmova, nije ni cudo sto je topic skoro presao na drugu stranu.Mozda ce The Thing ili Detention da ucine da zivne makar malo
rimejk tj prikvel thinga? oce, sigurno
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...