Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

:lolol:ne mogu da ti opišem koliko obožavam ovakve treš emisije, a ćosićka je definitivno rešila da se oproba i u tom žanru... meni je najveći transfer neprijatnosti kada voditelj (u ovom slučaju voditeljka) ne ume da jasno postavi pitanje, kada se dotiče tema koje slabo poznaje, a onda se defanzivno povlači i poteže neku drugu i tako... ali prija mi to da gledam, samo sam navikao da viđam ovakve stvari na televizijama tipa K:CN, Košava itd. ne i na Studiju B. Dobro, Sarapa je žanr za sebe... :D
Blazir Cosicka je vec posebna vrsta izazivaca transfera neprijatnosti, ali je dobra riba, pa je to vadi i donekle iskupljuje. :D Ali ovakav izbor gostiju (sa naglaskom na izvesnog hodocasnika), zatim prilozi u toku emisjije, redjanje raznih citata poznatih umetnika/licnosti, teme, pitanja... sve je to bio 1 jak :kdp: Edited by Sludge Factory
Link to comment

Osećam se jako dobro jer se ne pronalazim u tome, rekla je Maja Gojković u Piramidi na pretnju Hadžije da će srušiti zgradu SO Stari Grad ako dva momka krenu da se venčaju.Boles?

Edited by Spirit
Link to comment
Jaoj, ovo o kulturi kod Beckovic.. Ne znam zašto uopšte.Jer dosadno je kao noć..
A toliko gorućih tema oko nas... nema šta i Olja je poklekla pred Brozovom čizmom. :(
Link to comment

Ko je ova kjut riba što brani zatvorenike na B92 Info kod onog Miše?Edit: zove se kao u padežu! Sandrina Špeh! Ja je počeo zamišljati u nekom istopolnom spolnom činu.

Edited by Buck Naked
Link to comment

PTC 1, Upitnik, shou, VUcic, Canak, Panovic i neka iz NINa. Pricaju o plesu, VB-u... :lol:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
PTC 1, Upitnik, shou, VUcic, Canak, Panovic i neka iz NINa. Pricaju o plesu, VB-u... :lol:
ujebemtisvePanović :Hail: Edited by Lale Gator
Link to comment

Bogami, Canak pounovao voditeljku vise puta. Sto, ruku na srce, i nije bilo tesko.A Vucko je demonstrirao nove vaginalne ekspresije.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...