Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Gledate li sadrzaj kod piva ? Npr, da li je samo jecam, hmelj i voda ili ma kukuruznu krupicu i slicno ? Hmelj vs ekstrakt hmelja (ako tu uopste ima razlike ? ) ?  
 

Gledam.





...shiit has hit the fan
  • Replies 6.5k
  • Views 568k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

1 minute ago, Frank Pembleton said:


Gledam.





...shiit has hit the fan

:D 
I da li to utice na tvoj izbor ? Sta izbegavas, ako ista ... ? 

IMG-1afcf9422634318793b745033be6341d-V.jpg

[emoji3] 
I da li to utice na tvoj izbor ? Sta izbegavas, ako ista ... ? 

Iskreno više utiču moje "predrasude", a ako vidim da negde piše da ima "kuruze" to preskačem.
Sve ostalo je stvar ukusa i raspoloženka.
A imaš i ovo:

https://x.com/ubkefektiva/status/1661242120764821510?





...shiit has hit the fan

Izbegavam nisko obicno, tuborg, merak, holsten, apatinsko, bavariu, amstel, sol, konig, muller, sve ostalo pijem, juce sam popio 10-ak, sto obicnih, sto silver hajnekena

Izbegavam Lav, Jelen, Apatinsko, Zrenjaninsko (proudly made in Apatin), Amstel, Sol, Lowenbrau... Tuborg može, nije mi loš u poslednje vreme, iako sam ga mrzeo na Egzitu pre 10+ godina.

 

Najviše pijem Heineken i Carslberg, a posle njih kraft varijante, pretežno Crow.

Ja tučem belgijance.
Kad god mogu.





...shiit has hit the fan

Belgijanci su odlicni, al sem Stele, ostala piva iz Belgije, poput Lefe i npr. Italijane u Maksiju ne hlade, tako da te Belgijance i Italijane pijem uglavnom zimi. Sad ima u Ideji sa super karticom mali Hajnek Silver za 60 kinti u limenci, a pre jedno 2 nedelje u maksiju sa aplikacijom bili mali Blanc za 50 dinara

Као што ауто мора бити Њемачко ил Јапанско тако и пиво мора бити Њемачко ил Чешко разуме се.

 

Реално ако могу да бирам избегавам домаћа (а и страна) крш пива, дакле опет у зависности да ли ми се пије пшенично или регуларно.. Пауланер, Ердингер, Пилснер Уркел, Козел, Стела, Хајнекен, Карлсберг, Крушовице, Старопрамен итд итд критеријуми се постепено срозавају и може и Лав премијум на крају ако нема ништа друго јбг.

 

Ово је наравно без неких крафт просеравања већ оно што може да се нађе у било ком Максију нпр.

Pijem regularno Zajecarsko, Lasko, Hajneken, Efes i najvise volim ceska piva, Bud, Kozel, Urkel mi je najdraze pivo. Staropramen bas ne volim, ostalo slabo kupujem osim kada je neko na popustu. 

Gde kupuješ Efes?

Bilo ga je u Rodi nekad, ne znam sad da li ga imaju.


Pilsner ulker mi je favorit, ali volim i Bud, Stelu,  Lasko, Kozel, Lefe. U Grčkoj pijem Nimfi i Verginu.
Uporedjujući lične favorite sa listom koju je postavio plasticni, izgleda da se moj stomak razume u piva:cool:

25 minutes ago, Milošica said:

Gde kupuješ Efes?

Idea, a bude nekad i u Lidlu plus sam jednom kupio i na benziskoj pumpi na autoputu za NS, mislim da je bio NIS. 

38 minutes ago, Milošica said:

Gde kupuješ Efes?

ima u Tako diskont prodavnicama i dobra je cena, ona bombica je 100 dinara, konzerve još jeftinije

2 hours ago, Lezilebovich said:

:D 
I da li to utice na tvoj izbor ? Sta izbegavas, ako ista ... ? 

gledam i ja, ne kupujem kukuruzna

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.