Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ovo mu dođe na ono kad odeš da registruješ nešto u mup, čitač kartice, sken trtmrt, al ništa dok te dragicatm sa šaltera ne upiše u knjigu i proturiti je kroz šuber na kontra stranu, drži lenjir i pokaže ti gde da se potpišeš

 

 

u kakvom raspadu od sistema mi uspevamo da opstanemo, to je za ne verovati

a nije da ne znamo

Link to comment
1 minute ago, Zabalujev said:

Otprilike, oni broj obolelih i umrlih sravnjuju slično kao što RIK zaokružuje glasove, tako da to vam je to.

Ma samo gledati kako se Kon vadi, vidiš da mu savest nije čista... 

 

It mu nije dao da vidi podatke, ja ne mogu da verujem da mu je palo na pamet da to kaže...

 

Ono što se meni čini je da oni imaju podatke u bazi, a onda neka Mica Milica dobije zadatak da ih obradi, pa da Peri, koji ih još malo obradi i na kraju ih ministar još malo sredi i uzme i stavi na sto ovima, a oni onda nemaju pojma šta je stvarno stanje...

 

Ka onaj vic o izvozu kukuruza iz Rumunije...

 

I sad su ih sjebali i ostavili da se brane, a ne znaju šta se dešava... Ono što je problem, što su oni zdravim razumom morali da znaju da ti podaci nisu tačni, ali su odlučili da veruju Batutu, jer je tako lakše...

Link to comment
2 minutes ago, cartman said:

Mislim da Strucitm odgovara ova prica o bazi jer ce prebaciti odgovornost na Batut i lekare koji nisu slali prijave o smrti od zaraznog oboljenja

 

 

jasno kao dan. kisćkino maslo. paša tj jetrva tj ko joj je već porodična konekcija sa sns-om je sklonilo papir

 

🕵🏻‍♂️

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...