Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ali oni uopšte be kapiraju kolika je bruka ovo što pričaju.
Ispada da Krizni štab nije ništa proveravao

Pa jebote

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Ka onaj vic o izvozu kukuruza iz Rumunije...

Čuj, ja u tezgaroškom održavanju imam poslovni softver koji ima vrstu troška "korupcija" :D

Ovo je vrhunsko vađenje, lepo ih je Olja presekla da je Birn zapravo gledao jednu prečišćenu bazu...

 

Šta god ova struka palamudila, imamo ovde jasno da je izvor i odgovornost na Batutu, da ima prostora za naknadno friziranje podataka dok oni dođu do sistema odlučivanja i da ovi s tim nemaju ništa - i da očigledno nemaju ni neku ulogu u svemu ovome. Obična figure, hvala lepo. Stvar vode PR stručnjaci i mastermajndi političke mašinerije.

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, villiem said:

pauza pred najvazniji odgovor :frust:

 

Upravo, dosla je do glavnog pitanja i pauza. Mislim, obigrava se oko tog pitanja sve vreme, ali nekako ga iskobeljase. 

Link to comment

Ovaj Srđan je odvratniji od Kona. Taj snishidljivi ton, on se zahvaljuje prof R, on se slaže, on samo da kaže da diskusija ne skrene...a jbm ti

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
Ovaj Srđan je odvratniji od Kona. Taj snishidljivi ton, on se zahvaljuje prof R, on se slaže, on samo da kaže da diskusija ne skrene...a jbm ti Sent from my SM-J710F using Tapatalk

 

 

 

 

A neverovatno... radiš, stičes reputaciju godinama i neki vajni integritet i ćao, jedan potez briše sve.   

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, villiem said:

pauza pred najvazniji odgovor :frust:

Eto, taman da me Sanda Afrika pozove da pratim IDJ i saznam sve o njoj.

 

Ovi nikada neće priznati ko stvarno donosi odluke. Iz ovoga možemo samo da saznamo koliko imaju integriteta i to je to.

Link to comment
3 minutes ago, Zabalujev said:

Eto, taman da me Sanda Afrika pozove da pratim IDJ i saznam sve o njoj.

 

Ovi nikada neće priznati ko stvarno donosi odluke. Iz ovoga možemo samo da saznamo koliko imaju integriteta i to je to.

 

Porast od petka do ponedeljka, ne ko donosi odluke, sta se tacno DANAS desava i zasto

 

evo predlozi, nista onda

 

sve u pravcu sta dalje, jer nemamo druge kontrolore za sada

Edited by villiem
Link to comment
2 minutes ago, Zabalujev said:

Eto, taman da me Sanda Afrika pozove da pratim IDJ i saznam sve o njoj.

 

Ovi nikada neće priznati ko stvarno donosi odluke. Iz ovoga možemo samo da saznamo koliko imaju integriteta i to je to.

Saznacemo u memoarima 2054

Link to comment

Inace ne gleadm Utisak nedelje, sad sam se malo ukljucio, ne bi ovde bio visak onaj doktor iz sindikata sto bese pre neki dan na N1...ili je bila Nova.

Brojevi, baze, excell tabele,...pa pozovu li kolege u nekoj od bolnica da pitaju kakvo je stanje danas, kako se snalaze, ima li opreme, koliko ima pacijenata, u kakvom su stanju, obidju li nedajboze neku od bolnica, mozda bi tako donekle probili informacionu blokadu u kojoj se krizni stab nalazi..

Edited by Nesh
Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:

@radisa

 

Daj vic o Rumunima inace cu razbiti TV.

Pa rodio kukuruz loše, baš loše... Jbg, niko u zadruzi ne sme da prizna da je loše, leteće glava... Napišu u zadruzi u izveštaju da je rodilo, prema očekivanju...

 

Vidi lokalni partijski sekretar i kaže, pa ne nemože da rodi prosečno, mora da bude bolje od toga, leteće glava... I tako on koriguje malo taj izveštaj i stavi da je rodilo 20% više i prosledi dalje...

 

Iatko, manje više urade u celoj Rumuniji

 

Stigne tako do ministra sa prsekom od 20% povećanjem, kaže ministar, malo je to, biće Čauesku ljut i digne na 50%...

 

Čaušesku vidi da je rodilo 50% preko plana i naredi da se sve to izveze i još 20% pride... I tako u Rumuniji nastupi glad...

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...