Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

5 minutes ago, James Marshall said:

Ali ova trojica su ono, dio inventara, kao Krlo, Anđelković, onaj karijerni Milivojević i slični na Pinku.

 

Anđelković se sad prešaltao u ove šatro objektivne i neostrašćene.

Link to comment
Just now, msv said:

 

Anđelković se sad prešaltao u ove šatro objektivne i neostrašćene.

A on ima ono, dvije kože, uvijek je on gostovao i na N1 i tu priča neku sasvim drugu priču, mada, zna se gdje mu je baza. Da ga u isto vrijeme zovu i Jugoslav i DJŽex, zna se gdje bi išao. 

Link to comment

Sto, to bi bilo zanimljivo, pogotovo ako nisu medijski eksponirani, osim na tviteru :D 

 

Na primer ko je "visokopraceni" tviteras? Daj neka imena

Link to comment

Slabo pratim domaći tviter van linkova koji ostavljaju ljudi okolo, onomad su na n1 gostovali često Hajrić, pa onaj što je ratovao protiv Draže Petrovića zbog toga što je ponavljao fore u tekstovima itd. More nosite se... (glasom Labusa iz Nikad izvini)

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Sto vam se ne svidja Georgijev? Ubedljivo najbolji od ove trojke

najbolji je. jedino što može da se desi da dođe do kolektivnog samoubistva do kraja emisije.

 

 

Link to comment

Mene nervira u pm, kontras po prirodi, ima arogantan nastup, sa visine, 'ja znam a vi nemate pojma'. Ukratko, mnogo kenja, cak i kad prica tacno i istinito. A pride sto mislim da nije u pravu za neke stvari. 

Link to comment

Može biti najpametniji na svijet, neopisivo je odbojan i smarač. Malo djeluje kao Vučić, kao neko koga su tukli u kraju kad je bio mali. 

Link to comment
50 minutes ago, Milosh76 said:

Sto vam se ne svidja Georgijev? Ubedljivo najbolji od ove trojke

 

Jake mu konkurencije.
Bobisa ko Kisicka u doba korone. Svuda ga ima.

Link to comment
Može biti najpametniji na svijet, neopisivo je odbojan i smarač. Malo djeluje kao Vučić, kao neko koga su tukli u kraju kad je bio mali. 
Ama Sloba je ono uvek žedan pažnje.
Onda tako promašaje, uz uzrečicu "dobro nije bitno"
Tako se zaleteo da napravi konstrukciju :

Bobane na univerzitet gde ste i vi zaposleni...
Nisam zaposlen.
Niste zaposleni?
Nisam.
Pa ima tamo na sajtu vaša slika, no nije bitno..

Takav je on, vrlo često zbog efektnosti, "savija istinu" i vrlo je tvrdoglav i nabusit kad ga uhvate u miksu...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk

Link to comment

Užasno je naporan u tom "sad ću ja da vam objasnim, ne uviđate vi to", ono, pa makar je aksiom da je za svako stanje uvijek više odgovorna vlast, a on pravi neke neodržive logičke lupinge. 

 

Bobana možda ima previše, ali on priča sa najmanje ustezanja i najshvatljivije. Raša ima nišu, on nije političar niti politički analitičar, on objašnjava svoje.

Link to comment

Raša me je prijatno iznenadio (i čarapama). Boban standardno dobar.

Georgiev... Pa bemliga, to mračnjaštvo em ne služi ničemu, em malo izvrće istinu  - što je ajd i razumljivo ako si političar, ali baš i nije nešto što bih očekivao od nezavisnog i nepristrasnog novinarstva.

 

Inače, kad će slušaoci da shvate da ih Olja neće pustiti da drve pola sata?

Link to comment

Jel samo meni zamrznuta slika dok ide ton reklama ispod ili je do njih neki zajeb?

 

A idu i neke bajate najave programa. Zar nisu skinuli onog Mr Kitchena?

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...