Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Marinika na celo, a ostali nek se rasporede iza kako hoce..

Ma moze, samo da izađemo i da glasamo protiv na vidovdan 

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Živković je prolupao, ali i Dobrica sa 30K glasova objašnjava Živkoviću sa sličnim mizernim brojem da stane iza njega...

 

Ne znaš ko je luđi...

 

Dobricu sam ulovio samo kratko...

Link to comment
43 minutes ago, Nesh said:

 

Aha, hvala...ja okrenuh malo i cujem Beckovicku kako pita, parafraziram, ako svako oseca ili zna da mu je nepravda ucinjena ili nesto uskraceno, sta ce mu mediji, sto ne ode na izbore i zaokruzi...podsetilo me zasto ne gledam Utisak

Pa odlično ju je pitala, pošto je guska počela priču kako ljudi svi sve znaju o nepravdi oko sebe.

 

I Tepićka i Živković mi, svako na svoj način, deluju kao da im je istekao rok trajanja.

Živković nešto više, doduše.

 

Od ideje bojkota posebno sada ne mogu da odustanu.

Link to comment

Marinika gadljiva na Kinu ..najbolje sto opozicija 2020. misli da ce sa politikom "Evropa po svaku cenu" i sa gadljivoscu prema Kini da ikada pobedi Vucica.
To cak nije palilo ni 2000. godine kad smo ceznuli za Evropom.
Lepo ih SNS analiticari optuzuju da su ostali u 1990. godini.

 

Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

 

Dogorelo je do do nokata i narod je besan. 

Kamo sreće. Ništa nije dogorelo, narod možda i jeste besan (ovo je upitno) ali ne više od onog koliko je bio pre nekoliko meseci. Ovo jeste generalizacija, znam, ali stvarno ne vidim šta se to dogodilo u međuvremenu što uz agresivnu medisjku kampanju ne mođe da se spinuje kao "viša sila". 

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Pa odlično ju je pitala, pošto je guska počela priču kako ljudi svi sve znaju o nepravdi oko sebe.

 

I Tepićka i Živković mi, svako na svoj način, deluju kao da im je istekao rok trajanja.

Živković nešto više, doduše.

 

Od ideje bojkota posebno sada ne mogu da odustanu.

 

Nisam cuo Tepicku, ali je pitanje je, bar po meni, bez veze.

Naravno da ce politicarka da govori da ljudi znaju, osecaju na sebi, nezadovoljni su...bla, bla...

...ali ljudi mozda ne znaju koliko je ljudi izaslo u njihovoj izbornoj jedinici, ne znaju kako su ti ljudi glasali, mozda ne znaju da su bas u njihovoj izbornoj jedinici posle njihovog glasanja nastupili batinasi i dzipovi, oteli izborni materijal..,mozda ne znaju da su im ukrali izbore...itd, itd...treba li uopste pominjati primere...

Sta ce im slobodni mediji? Pa tesko je odgovriti na to pitanje.

 

 

Link to comment
Just now, Nesh said:

 

Nisam cuo Tepicku, ali je pitanje je, bar po meni, bez veze.

....

Sta ce im slobodni mediji? Pa tesko je odgovriti na to pitanje.

Aman, pitanje je ironično postavljeno na njeno politićarsko bulažnjenje.

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

Aman, pitanje je ironično postavljeno na njeno politićarsko bulažnjenje.

 

Pa OK, ajde, nisam slusao Tepicku, prihvatam (na tvoju odgovornost :D) da je u tom kontekstu smisleno.

Link to comment

Kakva istrošena muštikla ovaj Živković pihhhh [emoji58]
Jedino smisleno što je rekao, da će da se pobije i zaštiti koga treba [emoji849]

Link to comment

Zoki Bunda opravdavao ocekivanja !

Balvan kao takav

 

Ono sto meni nije jasno kako se neko takvih moralnih/intelektualnih kvaliteta vec nije uglavio u sns ? Kad je mogla nesrecna Trivanka mogao bi i  Zoki (on bar ne razmegnetise izgledom ekran kad se pojavi na istom)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...