Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

a šta podrazumevaš pod gledljivimtm?

pa što sama reč kaže - da mogu da pogledam bez da odmah prebacim na drugi kanal.

npr. pinkov/studio b info sadržaj ne mogu da gledam duže od minuta... do prve agit-prop fraze ili uvrede za nekoga ko nije na liniji vlasti. 

Link to comment
42 minutes ago, pt 2.0 said:

pa što sama reč kaže - da mogu da pogledam bez da odmah prebacim na drugi kanal.

npr. pinkov/studio b info sadržaj ne mogu da gledam duže od minuta... do prve agit-prop fraze ili uvrede za nekoga ko nije na liniji vlasti. 

pa to te samo svrstava u grupu normalnih, to što pink/stb ne možeš da gledaš više od 60 sekundi

 

mada nema puno razlike, gledao sam neki sport odloženo na rts. u poluvremenu išle vesti, naravno na premotavanju, i od 5-6 min vesti predsednikova slika se pojavila 3 puta, u tri različite vesti 

 

ground zero = takovska 10

Link to comment
9 hours ago, hefaca said:

Ti nisi zrtva, ti si trenutno gubitnik. I bices to i kad ovaj sa 55% postane luzer. Prosto se stvari u Srbiji ne menjaju.

Suština svega. Pogrešni ljudi su u Srbiji gubitnici i dobitnici. Kad dobri ljudi krenu da napreduju a loši da propadaju Srbiji će da krene...verovatnoće da se to desi skoro da nema...

Link to comment

Nije dovoljno biti dobar da bi napredovao. Niti naprednjak.

Verovatnoce nema zato sto losi nemaju potrebu da ista menjaju, a dobri ne umeju. Nece biti da je samo do losih. Kao sto rekoh, kraj Vucica znaci samo novi pocetak necega cemu svi zagledaju u kraj.

Link to comment

Nije samo do losih, mnogo je ovih u sredini, ljigavaca koji plivaju u svim sistemima, sluze koga stignu sa istom predanoscu ali misle da su dovoljno pametni a mi glupi da zaviju to svoje sluganjstvo i poltronluk u dovoljno veliku oblandu da se to ne primeti...pa kad se primeti, pisu nove oblande...

Link to comment

Cak i da ih ima, mozes samo da im pljunes pod prozor. Ce da zrtvuju svoj zivot pisajuci i na lose mudonje i bezmude dobrice. Probah da uklopim u crno-belu diskusiju. Al ajd ko to misli da si glup? Ja samo mislim da ste Cali i ti socijalno neinteligentni.

Link to comment

Pisas na pogresne prijatelju, a nesto ni ne vidim da zrtvujes zivot zbog toga, cak na protiv. Olako odredjujes ko je mudonja a ko bezmud. Ja nisam glup ali tvoje pisanje je apriori namenjeno, ne glupima kao glupima, nego ignorantima koji se previse ne udubljuju u napisano, njih mozes da prevaris. Ko te procita, procitao te...

Link to comment

Zasto mislis da zelim nekog da prevarim? Iskljucivo se obracam onima koji su iskljucivi, crno-beli.

U svemu vidite kampanju, propagandu, nameru, prevaru. I uspeh je sto kao nikad ne nasednes. Svaka cast onom koji nikom ne veruje sto nikad nije poverovao u laz.

Link to comment

Nije da gledam Utisak nedelje bas stalno, ali poslednji put da je neko bio ovako lezeran kao ovaj Vuletic je recimo kad je bio Djilas, posle prvog kruga izbora 2012.

Link to comment
15 hours ago, pt 2.0 said:

pa što sama reč kaže - da mogu da pogledam bez da odmah prebacim na drugi kanal.

Za mene to znači da imaš jak stomak.

Ja čim vidim Vučića da vergla demagogiju bez da ga iko išta pita, odmah prebacujem.

Link to comment
1 hour ago, salerokada said:

Za mene to znači da imaš jak stomak.

Ja čim vidim Vučića da vergla demagogiju bez da ga iko išta pita, odmah prebacujem.

Psihopatu i ja mjutujem, naravno.

Govorila sam o vestima načelno.

Link to comment

kako ja mislim da treba da bude ovo što iskače iz televizora:

1) ono što na silu vlasti plaćamo, RTS 1, 2, 3, treba da bude tačno onako kako je PT napisala

2) ono što se prikazuje preko javnih frekvencija može da pušta u principu šta hoće ali pod kontrolom nepristrasnog REM i, u nekim slučajevima, tužilaštva (opet nepristrasnog)

3) ono što je na kablu ili tanjiru (N1 i total i..........) neka pušta šta hoće, neka gleda ko hoće. ako je neko pogođen nečim neka tuži sudu (nepristrasnom) koji bi mogao dobro da oplete.

 

RTS 2 i 3 su za mene OK. RTS 1 kako kad. kao info su korisni, za sagovornike ako je je išta što se tiče vlasti probrani i "na liniji". jedino što mi je na tu temu donekle prihvatljivo je bg hronika i meteo izveštaji. sport, teško, zbog ace i ostalih. 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...