Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ako se o necemu pricalo na RTS, to je o plagijatu. Ukljucujuci i novogodisnji program.

Ali ovi sto se javljaju jbt. Ko da su promasili hit tvit. Voditeljka kriva za stanje, resenje da predje na N1 😂😂😂. I ovaj sto ne ume da glasa pa da istrandrlja svoje posle.

Smorili su sa zagadjenjem (vesti, spec. emisija), dok 40% ljudi purnja, a ko zna koliko udise duvanski dim, ali eto cenzura, pa se o time ne prica.

Vuletic uziva - utisak emisije

Edited by hefaca
Link to comment
4 minutes ago, hefaca said:

Ako se o necemu pricalo na RTS, to je o plagijatu. Ukljucujuci i novogodisnji program.

Ali ovi sto se javljaju jbt. Ko da su promasili hit tvit. Voditeljka kriva za stanje, resenje da predje na N1 😂😂😂. I ovaj sto ne ume da glasa pa da istrandrlja svoje posle.

Vuletic uziva - utisak emisije

 

35 minutes ago, radisa said:

E kad si već tu, jel' ti se svideo Martinović kod Olivere?  Baš su bili cakani i on i Olivera, jel?

 

Super je RTS...

 

Link to comment
15 minutes ago, hefaca said:

Ako se o necemu pricalo na RTS, to je o plagijatu. Ukljucujuci i novogodisnji program.

Ali ovi sto se javljaju jbt. Ko da su promasili hit tvit. Voditeljka kriva za stanje, resenje da predje na N1 😂😂😂. I ovaj sto ne ume da glasa pa da istrandrlja svoje posle.

Smorili su sa zagadjenjem (vesti, spec. emisija), dok 40% ljudi purnja, a ko zna koliko udise duvanski dim, ali eto cenzura, pa se o time ne prica.

Vuletic uziva - utisak emisije

Jebi ga, ti imaš svoju alternativnu realnost zato si na RTS-u

Link to comment
Ako se o necemu pricalo na RTS, to je o plagijatu. Ukljucujuci i novogodisnji program.
Ali ovi sto se javljaju jbt. Ko da su promasili hit tvit. Voditeljka kriva za stanje, resenje da predje na N1 [emoji23][emoji23][emoji23]. I ovaj sto ne ume da glasa pa da istrandrlja svoje posle.
Smorili su sa zagadjenjem (vesti, spec. emisija), dok 40% ljudi purnja, a ko zna koliko udise duvanski dim, ali eto cenzura, pa se o time ne prica.
Vuletic uziva - utisak emisije
Kako te nije sramota!
Jel stanojević rekao na pitanje zašto se na RTS ne izveštava o plagijatu rekao: Nismo dobili zvaničan izveštaj! I to je rekao posle 6 meseci konstane priče u javnosti u plagijatu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kako te nije sramota!
Jel stanojević rekao na pitanje zašto se na RTS ne izveštava o plagijatu rekao: Nismo dobili zvaničan izveštaj! I to je rekao posle 6 meseci konstane priče u javnosti u plagijatu...



... Shiit has hit the fan...
 

Ne znam sta je Stanojevic rekao, ali znam sta sam gledao. Svakakve aktivnosti koje su dovele do proglasenja plagijata. E sad sto se tu stalo, nije mnogo do RTS-a. Oni ce opet izvestavati kada se aktivira slucaj Stefanovic. Moglo bi podosta i o diplomskim i maturskim radovima. Klinci prepisuju vec kod uciteljice, a svi zgrozeni sto plagijat jednog ministra nije dokazan na RTS-u uzivo...

Edit

Rektorka bila kod Rade ili se varam?

A njene izjave danima vest dana...

Edited by hefaca
Link to comment
Ne znam sta je Stanojevic rekao, ali znam sta sam gledao. Svakakve aktivnosti koje su dovele do proglasenja plagijata. E sad sto se tu stalo, nije mnogo do RTS-a. Oni ce opet izvestavati kada se aktivira slucaj Stefanovic. Moglo bi podosta i o diplomskim i maturskim radovima. Klinci prepisuju vec kod uciteljice, a svi zgrozeni sto plagijat jednog ministra nije dokazan na RTS-u uzivo...
Edit
Rektorka bila kod Rade ili se varam?
A njene izjave danima vest dana...
Ma ćutali ste ko pizde dok se nije videlo da će vlast pustiti veće da donese odluku.
Dakle u zadnjih možda mesec dana ste počeli da izveštavate.
A Stanojevića sam spomenuo kao dokaz da je čovek priznao da ne izveštavate.
A ti nemaš pojma šta si gledao.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Izvestavamo?

Jbt Vuletic u pravu, glorifikacija N1, etiketiranje, vredjanje, diskreditacija, a nesto se zamera RTS-u (nijednom ne potvrdjujuci dobar kvalitet informativnog programa RTS-a od strane Vuletica, sto vrv misli).

Da se vratimo Malom plagijatu, tekstovi o time stoje jos uvek od 2014. na sajtu koji uredjuje Stanojevic. Vrv je prvog dana blokade, Mali bio pusten niz vodu, vrv je rektorka deo udruzenog zlocinackog poduhvata. Pretpostavljam da je kolega Stanojevic govorio o tilome da se na RTSu nikad nije cula potvrda  plagijata do one zvanicne. Ili mozda mesec dana traje nekoliko godina. 

Edited by hefaca
Link to comment
20 minutes ago, hefaca said:

... Moglo bi podosta i o diplomskim i maturskim radovima. Klinci prepisuju vec kod uciteljice, a svi zgrozeni sto plagijat jednog ministra nije dokazan na RTS-u uzivo...

Edit

Rektorka bila kod Rade ili se varam?

A njene izjave danima vest dana...

Gadi mi se ovakvo pisanje.

Kao i nastup onog ljigavca i još mnogih.

Koga mislite da ste prevarili ?

Jebali bi se a da vam ne uđe .

Neće da može.

Guze vas majmuni za siću, dok vi glumatate dostojanstvo.

Nemate publiku kod koje prolazite jer ste najgora kategorija. Neobrazovane vi ne interesujete i za njih ne postojite jer vaša baljezganja ne razumeju. Ostali tačno znaju da se prostituišete, bez obzira šta pričali.

Over and out.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...