Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Odlican Utisak, ova iz Vremena mi malo isla na djordja (mada i ona dobra) Bosko Ok ali kastriran, Romcevic ubada u centar sve vreme.

 

Jedan od boljih, masnijih Utisaka.

Edited by Caligula
Link to comment

Covek je politicar, podilazi vucicevim biracima (ovo je pricao na nacionalnoj frekvenciji a ova iz Vremena ga podbada za to :isuse: ), na njih racuna u buducnosti, ne racuna svakako na mene :fantom:

 

I jebali ih migranti, ode pola emisije na to

Edited by Caligula
Link to comment

Pa kad onaj ko sve zna, ne zna da Kis nije plagirao doktorat (odnosno nije plagirao nista), sto bi cudilo sto njegov zamenik jednako pleni svojim znanjem.

 

Interesantno, oba puta se to dogodilo kod Marica..

Link to comment
Pa kad onaj ko sve zna, ne zna da Kis nije plagirao doktorat (odnosno nije plagirao nista), sto bi cudilo sto njegov zamenik jednako pleni svojim znanjem.
 
Interesantno, oba puta se to dogodilo kod Marica..
Pazi, vrlo je moguće da Marić pokaže "znanje" pred gostom, pa sipa takva "saznanja" i da se ovi upecaju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Premotao na YT i slusao dok sam vozio zadnje 2 emisije.

Ono za PTC je stvarno bilo jezivo slusati Vuletica. Te nije adresa, te jeste adresa, te trebalo je ovo ovako, te trebalo je ono onako. Sve se nesto migolji da ne odgovori direktno uz efekat suvih usta (nadam se od muke i "treme", ne verujem od alkohola). Toliko ga sramota sta prica da ne sme ni casu vode da uzme da spere jezik.

 

Ali zato ovaj sa Romcevicem i ovih dvoje je bio odlican. Tj. Romcevic je bio besprekoran. Svaka mu je na mestu, a podvukao bih onu da  "nekaznjivost nakon silaska sa vlasti je garant korupcije"

Bosko glumi neku pomirljivost, doziveo epifaniju, njega je tuklo 90tih, on je trazio sigurnu luku™ (kao da slusam nekog vladiku SPC). Jovana streberski pokusaji poenitranja, nezavisno novinarstvo na prvom mestu, bla bla.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...