Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

vladeta je ok kandidat samo iz aspekta ovog momenta do kojeg je opozicija dosla svojevoljno i autisticno igrajuci desno, ujedno, opozicija tj ssp je imbecil sto sasvim nepotrebno oduvijek  forsira samo desnicu 

ocigledno se racuna sa dobricom kao dostatnom glasackom alternativom i saradnjom poslije izbora

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro, sad svi nešto ljuti što Đilas ide udesno kao da je dužan da ide ulijevo, a konačno i postoji kredibilna prihvatljiva alternativa sa te strane. Sve se nešto nadam da su radili neka istraživanja i strategije da ovo što rade ima nekog smisla, da nisu rendom potezi očajnika.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Pa dobro, sad svi nešto ljuti što Đilas ide udesno kao da je dužan da ide ulijevo, a konačno i postoji kredibilna prihvatljiva alternativa sa te strane. Sve se nešto nadam da su radili neka istraživanja i strategije da ovo što rade ima nekog smisla, da nisu rendom potezi očajnika.

 

ne znam jesu li svi ljuti ali je opste mjesto da u srbiji moze da prodje samo desni centar i desnica, budalastina zbog koje znacajan procenat ne glasa

a djilasa sam pomenula kao vodju prilicno siroke grupe, maltene vodju opozicije

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
Just now, Zabalujev said:

Pa eto ti eko-levo-zeleno nek se pokažu privlačeći tu levicu koja navodno čuči u tišini, i nek dokažu svoju tezu da će raznovrsna ideološka ponuda da izvede više birača.

 

eno gore sam to i napisala, u prvom postu

  • +1 1
Link to comment

suma sumarom vladeta je rekao:

- radojičiću je trebala tiršova 2, meni ne treba ništa. tu se razlikujemo

- oformiću tim stručnjaka koji će da obavljaju stručne poslove. ja se ne razumem u kanalizaciju. pomenuo bakića i petrovića

- vratiću železničku stanicu gde je bila

- skloniću stefana nemanju u MB (ovo sam shvatio simbolično, posle je rekao u borču)

- tramvajski most će ostati, gondole neće biti

- izmenićemo trasu metroa

 

itede. sve u svemu, ako "naši" budu u prilici da izglasaju jankovića, ja sam zadovoljan

 

 

PS: sve ovo je zrelo za zerorov topik

 

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment

da mi je da vidim kako će dada vladeta da vrati žel. st gde je bila

 

 

jbt jel ima on nekog svogtm da mu ukaže da se ne blamira

 

 

👴🏻🥖🔨

  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...