Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Cvijetin i dalje ubeđen da je opozicija mogla da natera Vučića na neke uslove pomoću Ustavnog suda. Jedino što ga je konačno neko pitao kako misli da se to izvede i da li ozbiljno misli da je to realno.

Link to comment

Koliko god mrzeo ceo DSS i ono što su predstavljali, jebe mi se što je Vladeta bio tamo ako će da krenu promene ovako. Jebote sa druge strane Vesić, Šapić, Vučić i cela ekipa, pa svakako ću pre da glasam za desničara kao što je Vladeta jer sigurno nije nepošten, nevaspitan, glup, kvaran kao sve ono što SNS predstavlja. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Koliko god mrzeo ceo DSS i ono što su predstavljali, jebe mi se što je Vladeta bio tamo ako će da krenu promene ovako. Jebote sa druge strane Vesić, Šapić, Vučić i cela ekipa, pa svakako ću pre da glasam za desničara kao što je Vladeta jer sigurno nije nepošten, nevaspitan, glup, kvaran kao sve ono što SNS predstavlja. 

 

Ili glasaj Moramo i resis problem :fantom:

Meni uvek Djindjic u glavi kad slusam degenerike iz DSSa i iznerviram se

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, salerokada said:

@Milosh76 Ma nije do muda već fokus grupa.

Vladetu su izvukli kao nekog kome vlast nema šta da napakuje, ko je dovoljno desno za nacionaliste, a najmanje smeta levičarima.

Ima i toga, ali i to da niko ne zeli da se izleti u prvi plan i prodje kroz medijsko blato.

 

Sa druge strane, Vladeta je rekao na pocetku, da ce posle nekog vremena pustiti druge da vode Grad, a on da jos malo igra sah i sa unucima.

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Ili glasaj Moramo i resis problem :fantom:

Meni uvek Djindjic u glavi kad slusam degenerike iz DSSa i iznerviram se

I meni isto i verovatno ću da glasam za Moramo da bi prešli cenzus pošto će SSP sigurno preći, a koliko znam ovde se ne glasa direktno za kandidata 

 

mada Moramo ima jebenog Zelenovića koga ne mogu da smislim 😀

  • +1 3
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

koliko znam ovde se ne glasa direktno za kandidata 

Glasa se za listu i onda ko ima vecinu od 56 glasova bira gradonacelnika izmedju 110 kandidata koji su usli u Skupstinu grada.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Protara gotivniji, s njim bih popio rakiju dve. S ovom smorcinom nema sanse

protića bi pljunuo, a vladeta, pali deda na kališ

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...