Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Lurč 1-1.

 

ja tadićevu aroganciju ne podnosim.

boško je glup i gusla jedno te isto. radomir je vrlo lagano razmontirao manipulacije kojima se svojata patriotizam.

to mi uliva neku nadu.

 

dobra emisija, ko bi se tome nadao.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koliko je Lazović bolji  drugaciji od Dobrice. 

 

meni je super sto su toliko razliciti

nego, trebali bi forsirati jos lica, bez ksenije se svelo uglavnom na njih dvojicu

sto je i dalje duplo vise od gotovo svih ostalih, ali nedovoljno za nekog za koga iskreno verujem da nije liderska stranka

  • +1 1
Link to comment

gledam odlozeno, kacio neko strim na yt

jebote koliko je ova boskova prica prevazidjena i vrlo pogodna za razmontiravanje na najsitnije cinioce cak i u ovakvoj danasnjoj srbiji

njegov patriotizam kasni makar deceniju, a i oni kod kojih bi prosao su odavno opredeljeni za napredne radikale

 

ide bosko jako ispod 1% na predsednickim

  • +1 4
Link to comment

Meni je utisak Utiska to sto je Lazovic poneo deklaraciju o Srebrenici, kao da je znao da ce Bosko da ga propita o tome.

 

A i Boti dobro doslo da malo mase njome i hvali se..

  • +1 1
Link to comment

pa i treba ovoj budali nabijati na nos, posebno ovo sa UN

 

stigoh i do dela o bgd, pa koliko je jadan obradovic :isuse:

u potpunosti se presaltao u radikalski mod, jebo ga seselj

 

nisam ga odavno slusao, na stranu sve budalastine koje oduvek zagovara ja se ne secam da je bio ovako prizeman

Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

pa i treba ovoj budali nabijati na nos, posebno ovo sa UN

 

stigoh i do dela o bgd, pa koliko je jadan obradovic :isuse:

u potpunosti se presaltao u radikalski mod, jebo ga seselj

 

nisam ga odavno slusao, na stranu sve budalastine koje oduvek zagovara ja se ne secam da je bio ovako prizeman

Kada Boško popije vino, dešava se neverovatna promena...

Link to comment

Pa tu svako prica pricu usmerenu na svoje birace. Bez te retorike, Bosko nema ni 2%, ne ostaje mu nista. Ali mi je zanimljiv momenat da nosi sa sobom deklaraciju, koja ustreba i Boti. Kao da su se dogovorili unapred..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
17 minutes ago, msv said:

 

Nekadašnja mlada nada LDP-a, kolumnista E-novina... Potpuno ludilo :D

 

Sad gledam neke njegove intervjue  lik deluje bas psihicki poremeceno. Nadam se da nece biti vecih sranja sa njim

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Ne gledam, ali mojih 2c, odrađuje dogovor, koji je sklopio posle onog vinopijenja™... Čeka se i Radule da odradi svoj deo...

 

Ili to ili misli da mu se potencijalni glasači odlivaju ka zelenima (preko npr. Ćute). Ali toliko je jadan da i 1 Tadić može da obriše patos njime.

Link to comment

jos ovaj utisak da podelim i necu vise :fantom:

bas je nepotrebno i kontraproduktivno radomirovo naglasavanje na ovaj nacin da u beogradu postoji velika sansa za pobedu

svaki put kad je to izgovorio, izgovorio je na nacin da se podrazumeva da takve sanse u srbiji nema ili da je mala

sve i da jeste tako, a gotovo izvesno jeste, postoji drugaciji nacin da se istakne to za beograd

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...