Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Meni je utisak Utiska to sto je Lazovic poneo deklaraciju o Srebrenici, kao da je znao da ce Bosko da ga propita o tome.

e, boško je predvidljiv i zastareo i glup, barata jako malim skupom misli. vidiš 3 njegova nastupa - video si sve.

ja sam znala da će da pita radomira za kosovo i srebrenicu.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

ali, gospodine lazovicu srbija nije samo beograd, vi zeeeelite da se beograd oslobodi, a da srbija ostane pod vucicem :isuse:

za to bi i ispred zadruge u mrcajevima dobio odgovor "ajde ne jedi govna"

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

e, boško je predvidljiv i zastareo i glup, barata jako malim skupom misli. vidiš 3 njegova nastupa - video si sve.

ja sam znala da će da pita radomira za kosovo i srebrenicu.

 

 

A moguce, ne pratim toliko Boskove nastupe. Lazovicev odgovor je zapravo primer Savi Manojlovicu kako je trebalo da odgovori Krlu na pitanje o Srebrenici, umesto sto je relativizovao sa "definisite sta je genocid"..

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, pt 2.0 said:

e, boško je predvidljiv i zastareo i glup, barata jako malim skupom misli. vidiš 3 njegova nastupa - video si sve.

ja sam znala da će da pita radomira za kosovo i srebrenicu.

 


Plot twist - Bosko slusa blek metal, obija crkve i manastire, trosi deciji dodatak na ruletu i svinguje po gej zurkama. Panama papers 2034. 

Edited by Plajvi
  • Haha 1
Link to comment

Ja bih rekao da je Boško ovde u kampanji i da je ovom radikalizacijom hteo da se obrati svojim glasačima.

Samo ne znam koja istraživanja ili savetnici su mu rekli da je to pametno.

Link to comment

Ovo oko deklaracije, to je ono što sam pričao da se Lazović ozbiljno priprema plus generalno zna o čemu se izjašnjava pa ga je teško zaskočiti.

Što se tiče drugih "lica" u NDB oni su po tipu bliži Dobrici nego Lazoviću...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
On 24.1.2022. at 0:22, salerokada said:

Lazić i Tadić nezgrapni, smešni u onim Oljinim stolicama.

 

 

 

Kad već to spominješ, primetila sam i ja, a sećam se da je Petar Božović sedeo u nekoj drugoj, jel mostoji neki must da moraju da budu hoklice u studiju?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...