Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

52 minutes ago, radisa said:

Pa ja sam stariji, ni sam mislio ništa loše... Nekako sam mislio da si '75 +/- 2...

Znači ti si mator pa moramo svi da budemo? :D

Kakav si baksuz ko Spasa, kad potegne samrtničku sekiru na Sekulu uz "kadumirem ja, dumreš i ti" 

2 minutes ago, Jeremija said:

Znači, krenula na fakultet (iste godine) kad se Milošica rodio...   1584414675.5338-smiley-1.webp.fb8d51e1805d7d67d6056d1380a67008.webp

Lepo računaš Jeremija, upamtiću ti ovo. 

I zašto produbljuješ jaz između Milošice i mene, ja se baš planski ortačim s njim da bih odavala privid mladosti kad eto, uvek se nađe neki jebeni matematičar. 

 

Ako dobijem split, dići ću kenselovanje Maršala na viši nivo. 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Ako dobijem split, dići ću kenselovanje Maršala na viši nivo. 

 

Ukinuli topic..ocaimlopovskog..ne moze da se pise tamo..ja taman hteo da rec-dve prozborim

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

 

Lepo računaš Jeremija, upamtiću ti ovo. 

I zašto produbljuješ jaz između Milošice i mene, ja se baš planski ortačim s njim da bih odavala privid mladosti kad eto, uvek se nađe neki jebeni matematičar. 

 

Ako dobijem split, dići ću kenselovanje Maršala na viši nivo. 

 

Nema potrebe da se ljudiš, evo ja mogu da kažem da kad sam ja krenuo na fakultet, Milošicini roditelji (verovatno) još nisu mogli da prave decu... 1584414675.5338-smiley-1.webp.1ed1031d56c36012f9cdf61d3ec76769.webp

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ne brini Valk, taj "jaz" se ne oseca.

 

@Jeremija

 

Reci kada si krenuo, pa cu ih pitati da li su mogli ako ne budem siguran.

 

Ma to sam se ja samo šalio da bih je oraspoložio, nisi valjda mislio da sam tako mator (kao ona) ili matoriji?  1584414675.5338-smiley-1.webp.7a3e40af9560b1b62e3aef35d0f74daa.webp

  • Haha 2
Link to comment

 

21 minutes ago, dùda said:

@Milošica, ja sam upisala fakultet 1979.

U kojoj su fazi tada bili tvoji roditelji :D 

 

@Valkyrie 

@radisa

 

Računam da su Milošičini roditelji neku godinu stariji od mene, a ja sam te godine bila u fazi platnenih pelena, dakle oni su tad polagali pionirsku zakletvu, otprilike

  • Haha 2
Link to comment

Al si ti staromodan renne. Nisi više mator roditelj ako dobiješ drugo ili treće dete sa 40. Veća je retkost da dobiješ prvo dete sa 25 nego poslednje sa 40. Sad se kreće sa 30+ u pravljenje dece.

 

Mada glup sam, Milošicu je ćale pravio pre 20 i kusur godina :D

Edited by Heaviside
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

znaći ćale ti ima 60 i neku

pa  mnogo mator te pravio

 

Cekao da se potrefi horoskop i da ovaj jebeni Merkur ne bude vise retrogradan..i kad je docekao, onda..eto

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Al si ti staromodan renne. Nisi više mator roditelj ako dobiješ drugo ili treće dete sa 40. Veća je retkost da dobiješ prvo dete sa 25 nego poslednje sa 40. Sad se kreće sa 30+ u pravljenje dece.

 

Mada glup sam, Milošicu je ćale pravio pre 20 i kusur godina :D

Pa to ti pričam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...