Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ali stvarno nema koga. Polarizacija je ogromna a nešto se bojim da je mnogima iz nekog razloga udobno u tome.

 

Na stranu što je tačno da će se priča ponovo vrteti u krug i što neće nikakvog apstinenta/SNS glasača privući.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Koliko sam video Tadić je "ostao" na tim pregovorima, mogla je njega [emoji58] ili nekoga iz njegove stranke.
Ili ako neće nikog iz SNS onda nekog iz SPS...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Realno baš nema koga, ovi iz SNS neće da učestvuju, Radule i njegovi sektaši su bomba koja može da detonira u svakom momentu, a i vode neki krstaški rat protiv UM, ostaje njih 20-ak političara tipa Zelenović, NDMBGD, par onih isprdaka iz Tadijeve stranke i sličnih zaklanih ostataka PSG, još poneko iz DS i to je to. Sa ovakvim konceptom emisije izvrtiš to za par mjeseci. 

Da još jednom ponovim - koncept je passe, zvati tri gosta koji se uglavnom nešto tu slažu u raznoraznim smatranjima (pošto je koncept sučeljavanja ili napušten, jer SNS i sateliti neće da učestvuju, ili učestvuju onako kao na RTS, gdje kokodaču neke nabiflane gluposti za šta jedini logičan odgovor jeste šamar), potrošiš pola emisije na prijedloge i na uključenja s fiksnog gdje se iz emisije u emisiju javljaju sve veći frikovi, realno svako od gostiju tu ima po 20ak minuta da kaže nešto smisleno, uključujući i njene pokušaje postavljanja teških filozofskih pitanja u koje se zaplete kao pile u kučine. 

  • +1 1
Link to comment

Ajmo jos jedan krug kako se vrte isti gosti, kako je koncept emisije prevazidjen, kako se nece gledati, da bi onda svi gledali i komentarisali. Nismo jos od prosle sezone Utiska..

  • +1 4
Link to comment

Ne znam koj vam je (dobro, znam, al nećemo sad:fantom:), propali pregovori oko izbora, galami se o tome nekoliko dana, primereni gosti za ovaj trenutak. Kao što je gore rečeno, politika i mediji su toliko polarizovani da ne možemo očekivati gostovanje nekog iz SNS a da ne bude totalni svinjac poput onih famoznih upitnika ili ovih sučeljavanja po jutarnjim programima.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

boško

:lolol:

Oće da ga ćebuju? :fantom:

 

Gosti su logični zbog napuštanja pregovora. Ona uvek zove goste vezano za najveću vest od protekle nedelje (ako ikako može da ih dobije).

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Ili ako neće nikog iz SNS onda nekog iz SPS...

Daj Frenk, nemoj nas zajebavati.

btw: Boško mu u ovoj konstalaciji dođe suprotno mišljenje. On učestvuje i u onim "domaćim" pregovorima direktno sa Vučićem, ostao je na "EU" pregovorima kada su Đilas i ekipa napustili i još učestvovao na antivakserskom protestu.

  • +1 1
Link to comment

Meni je bilo koji gost političar jednostavno dosadan, ako nema kapacitet da izvede pet hiljada i izvrši nekakavi pritisak na ulici.

Zato je prošla nedelja Utiska bila dobra kao nekad.

Ovonedeljne šminkere kao da je sam Beba birao. Kalimero do Kalimera.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Daj Frenk, nemoj nas zajebavati.

btw: Boško mu u ovoj konstalaciji dođe suprotno mišljenje. On učestvuje i u onim "domaćim" pregovorima direktno sa Vučićem, ostao je na "EU" pregovorima kada su Đilas i ekipa napustili i još učestvovao na antivakserskom protestu.
Ne zajebavam, što da ne dovede nekog tupana iz SPS koji će da "brani", da su pregovori uspeli i da je sve u redu.
A ovi neka ga demoliraju. Ako znaju.
Naravno nisam za to da zove onog Orlića ili nekog govnara koji će da napravi cirkus tu.
A veruj mi da bi ona prihvatila bilo koga iz SNS kad bi hteli da dođu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Lepo bi bilo, al Sepsovci ne smeju da mrdnu bez sns, neće da rizikuju da slučajno ne iskoče sa zvanične linije, još da daju legitimitet šolak-đilas televiziji. Biće još gore, i Rasim će da se aktivira u vladanka-modu, ako treba.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...