Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

A šta ti očekuješ od nje?
Da je dovela Jurića da on ponavlja sve što je već rekao milion puta?
Ona od njega očekuje "ekskluzivu".
Da nema nešto "novo" od njega dovoljno bi bilo da ga stavi u utiske.

.... Shiit has hit the fan!

Ma ne gledam ja na nju tako. Cesto se ona postavlja kao neko neutralan, da ne kazem suprostavljen, da bi predocila sve, ili iz ovih izvukla sve.
Samo ovo je jako opasna i osetljiva tema, a vidimo da zna da je jedna tuziteljka bila NA telefonu sve vreme dok je Juric davao izjavu u tuzilastvu. Znaci mora da zna da su ovde samo interesi zrtava u pitanju. Doduse nije ona bas ni recita, niti verbalno spretna.
No, zato smo saznali da ex ministar zna i za jos neke pedofile, sto je dobro. A i ovo Juricevo obrazlozenje da ako je cutao godinu dana jeste-nije taj ili ovaj, bzvz sad da kaze, skroz mi je ok.


Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

Mića bio ljut, pa se zaneo u 2 intervuja koja je dao Novoj S, i sad se javno izvinio Palmi.

Taj čovek je apsolutno blam free. Ono treba staviti u teglu i izučavati...

 

 

TV Pink = centar za glancanje govana. :puke: Nema zlotvora koji neće dobiti priliku da se tamo koliko-toliko opere.

Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

Mića bio ljut, pa se zaneo u 2 intervuja koja je dao Novoj S, i sad se javno izvinio Palmi.

Taj čovek je apsolutno blam free. Ono treba staviti u teglu i izučavati...

 

 

Da dodam jos i da je Palma pre Mice mahao nekom prijavom Djilasove bivse zene, pa je onda pokazivao slike onog skremblovanog svedoka i javno mu sudio. Onda je usledilo Micino izvinjenje i ja vise nisam mogao da gledam, dovoljno je tih 10-ak min

  • +1 2
Link to comment
 
a sto da kaze? covjek nema dokaz dok god se zrtva ne odluci da da iskaz.
 
 
A ako se žrtva odluči da niikad ne da iskaz, da se povuče, koji su sledeći koraci?
Rečenica "Imamo dokaze da neki političari prave pedofilske žurke" implicira da postoje dokazi.
I drugo jel podneo prijavu protiv službenika da su prekršili tajnost podataka?


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ovaj hit tvit je skroz zanimljiv. Službena beleška o Đilasu, Mića koji  potvrdjuje priču pre nego što je negirao, Palma koji govori bio je Vučić sa ćerkom. Ne verujem da će se Broju 1 to svideti. 

  • +1 1
Link to comment

Meni je Igor Jurić isto što i Kebri Dunav - voleo bih da znam gde se kriju (moćni) motori tog čoveka. 

Nakon najgore zamislive stvari (gubitka deteta), imati snage za tabloidne tople zečeve, tendenciozna novinarska pitanja, nadgornjavanje sa kriminalnom vlašću...O optužbama za kukavičluk i sličnim podmetačinama da ne govorim. 

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Ovaj hit tvit je skroz zanimljiv. Službena beleška o Đilasu, Mića koji  potvrdjuje priču pre nego što je negirao, Palma koji govori bio je Vučić sa ćerkom. Ne verujem da će se Broju 1 to svideti. 

mića gepekovan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...