Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Prejk mi je ovaj UN, mozda ne najjaci do sada, ali najmucniji i najstrasniji. Jer kako dani prolaze, kako se desavanja smenjuju, kako se ogoljujemo sve vise, nekako sve manje imam neku nadu da ce biti jednom bar malo bolje i svaki put mi je sve poraznija cinjenica da smo apsolutno sami, svako moze da te zgazi ko crva, bez ikakve zastite i podrske.

  • +1 3
Link to comment
Propustio sam kraj, šta je Jurić rekao na kraju?
Da nema suicidne misli, da su mu kola ispravna, da je zdrav, srce zdravo i da svojim voljom nema nameru sebi nikako da naudi.
  • Tužno 1
Link to comment
38 minutes ago, John Coltrane said:

Jel ima šanse da se odjebe sa govnima iz kopije Oljine emisije, pogotovu što imate topik za to?!

 

Pristojna Srbija!!!11

 

Link to comment
6 minutes ago, Jumanji said:

Da nema suicidne misli, da su mu kola ispravna, da je zdrav, srce zdravo i da svojim voljom nema nameru sebi nikako da naudi.

 

Auu... najezih se... Jos kad se setim onih numera izmedju ukljucenja. Definitivno dosta mucna epizoda UN od pocetka emitovanja na Novoj.

 

Nego, jel objasnila Ivićka zbog čega joj je Ivica Dačić slao slike onog momka sa Vukom?

Link to comment
17 minutes ago, de Sisti said:

 

Auuu ja sam tek sad stigao do ovog dela, bizarno jbt

Muzika iz broda za lutke, milene markovic sa jasnom djuricic (ona govori)...

... 

Link to comment
 
Nego, jel objasnila Ivićka zbog čega joj je Ivica Dačić slao slike onog momka sa Vukom?


Pa da bi je upoznao sa kim ima posla ,da je to zapravo sve SSP ujdurma.

Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

 


Pa da bi je upoznao sa kim ima posla ,da je to zapravo sve SSP ujdurma.
 

 

Mislim da im je to osudjeno na propast jos u startu, zajedno sa onim posterom iz istorije za osnovnu skolu koji nose iz jutarnjeg u jutarnji.

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Ova priča koju priča SRI je taman u rangu koja može da se očekuje od Palme... Jbt, koji je to bednik...

 

https://www.danas.rs/politika/raskovic-ivic-palma-podvodio-devojke-pocasnom-konzulu-srbije/

 

Quote

„(Veraldi) je rekao ‘ne hvala, nisam zainteresovan, nisam izabrao nikoga’. Palma je na to sa zga]enim izrazom lica nešto rekao prevodiocu, koji je posle preneo Veraldiju da je Palma rekao ‘ovo je peder, neću s njim da imam posla'“, rekla je Rašković Ivić.

Ona je navela da Markoviću to „nije bilo dovoljno“, već da je profesoru Veraldiju „poslao devojku u sobu“, koja ga je čekala naga kada je ušao u sobu, kao i da ju je on zamolio da iz sobe izađe.

„Sutradan Palma nije hteo da sedi pored našeg počasnog konzula i rekao je da on ne može da sedi pored homoseksualaca“, rekla je Rašković Ivić.

 

Septicka jama.

Edited by Moonwalker
Link to comment
49 minutes ago, harper said:

Ovaj klinac koji se nalupetao opstih mesta za medalju je rekao jednu tacnu stvar koja sve objasnjava i svi je znamo - u ovoj zemlji se udruzio najgori sljam i zauzeo drzavu. To je pocetak i kraj svake price.

Rekao je još 1 bitnu stvar: da nema šanse da službe bezbednosti nisu imale informacije o tome šta se radi, ako se pesofilija i podvođenje odnosi na nekog političara.

 

49 minutes ago, harper said:

Koliko je to realno procenite sami ali Srbi po tom pitanju umeju da iznenade.

Ja sam po prvi put pesimista.

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Rekao je još 1 bitnu stvar: da nema šanse da službe bezbednosti nisu imale informacije o tome šta se radi, ako se pesofilija i podvođenje odnosi na nekog političara.

 

Ja sam po prvi put pesimista.

Isti slučaj...Realne su šanse da vlada doživotno i da proglasi Danila za naslednika...Niko se u Srbiji pomerio ne bi...Gejm over jebiga...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...