Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sta sve Dumanovic ispricao, cak i kada mnoge stvari zna covek, naslucuje, ovako ogoljeno kad mu neko predoci, mnogo mucno i gadno. Opasna mafija vlada.
A ujutru od sabajle sigurno teska artiljerija se ocekuje i nastupa na nacionalnim frekvencijama, njega prvo da izblate, a zatim ostalo poreknu [emoji849]







Link to comment
nije ona, babo joj je
a njoj brk zaigra

 
 
 
 
msm nije mi namera bila da izigravam [mention=3730]giuseppe[/mention]ovog advokata
Sve si dobro kazo.

@Frank Ma znao sam da je raspad i ranije, al ovo me baš iznerviralo. Msm ozbiljna se prašina digla oko toga, nije ni da nije bilo vremena, dapače. Baš onako jedan 'tako ti i treba' momenat.
Link to comment



Baš onako jedan 'tako ti i treba' momenat.


Ma ko zna da li je i to...
A ni niko od gostiju to nije spomenuo, baš ništa?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Pa, ja mislim da niko ništa. A još Borko i poništenje presude (štangla u glavu) jesu predlog, pa je ovo valjda zicer da bude odmah sledeći... Al ništa.

Borko levičar onoliki. Olja detektor ne mož da omane.

Link to comment

Ni kao utisak van liste.

Od Mlađinog oslobodioca nisam ni očekivao, ali neko od ovo dvoje je mogao da spomene.

 

Edit: "Mlađinog" kao Mlađe Đorđevića :D

Edited by msv
Link to comment
On 11.4.2021. at 22:58, pt 2.0 said:

Ako.

Ja taj potkast redovno slušam. Gosti su odlični, nema vremenskog limita, milinica.

Rambo je bio odličan, ali i neke ranije emisije su mi odlične (Dragan Ilić, Dušan Kaličanin, Marija Kilibarda, ona riba što je DJ, itd)

+1

 

Ima epizodu sa Memedovićem. pokidao sam se kad je pričao o prenosima jedriličarstva

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, April said:

+1

 

Ima epizodu sa Memedovićem. pokidao sam se kad je pričao o prenosima jedriličarstva

Znam, i ta je odlična, nego me bilo blam da uzmem da nabrajam sve epizode koje su mi bile super ko neki manijak :D

  • Haha 2
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

kako je aprijatna prema juriću

:huh:

 

Jbg, što Jurić ne kaže jeste ili nije, nije ni meni baš do kraja jasno...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbg, što Jurić ne kaže jeste ili nije, nije ni meni baš do kraja jasno...

 

Jurić je u startu pogrešio što je izneo polovičnu informaciju koja ne znači ništa. A Olja juri ekskluzivu kao da bi samo kod nje otkrio...

Link to comment

Neverovatno da Olja ovoliko insistira da Juric kaze: ne, nije Palma, a da ne moze da shvati da recimo tamo negde zrtva ili njeni roditelji drhte od straha, nemoci i ko zna cega sve.

  • +1 3
Link to comment
 
Jurić je u startu pogrešio što je izneo polovičnu informaciju koja ne znači ništa. A Olja juri ekskluzivu kao da bi samo kod nje otkrio...
Pa to je to "udario junak na junaka"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...