Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Tako je gospodjo, sta ima Dolovceva da izlazi na ulicu, nije valjda ko ova nesvaspitana sto pljuje po njoj
Ziveo.... (zaboravila da vikne, jbg)

Link to comment

Lepo joj rekla..izadji ti na izbore i dobij..pa onda pljuj na ulici.

 

E narode srpski..jebo te Vucic u mozak maloumni kad se njegove bljuvotine tako lako primaju ovde.

  • +1 1
Link to comment

Marinika nije mogla dobiti veću pohvalu.

 

Vučićevima smeta što je na ulici, znaju da se tu krije opasnost.

 

Samo budi na ulici Marinika.

  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, John Coltrane said:

Reklamira Galeba :covid19:

Ako.

Ja taj potkast redovno slušam. Gosti su odlični, nema vremenskog limita, milinica.

Rambo je bio odličan, ali i neke ranije emisije su mi odlične (Dragan Ilić, Dušan Kaličanin, Marija Kilibarda, ona riba što je DJ, itd)

 

edit. Al sam navalila na “odičan” ko baba na Zagorkino poštenje.

Edited by pt 2.0
  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

Jbt, zna poštenu porodicu Dolovac... :lolol:

C.

Zna punu ko brod poštenu tužilačku porodicu Dolovac... Zagorku ne zna, ali zna da ona ima love ko pleve tako da ne bi morala nigde da radi...

Mislim da baba ne shvata šta (nam) je ovim rekla.

 

Uvek se setim moje rodjake koja je bila odličan student, po profesiji je sudija i živi vrlo skromno...

Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

Ako.

Ja taj potkast redovno slušam. Gosti su odlični, nema vremenskog limita, milinica.

Rambo je bio odličan, ali i neke ranije emisije su mi odlične (Dragan Ilić, Dušan Kaličanin, Marija Kilibarda, ona riba što je DJ, itd)


Slušao sam i ja dva tri puta, Ilića takodje, ali do sad baš i nije trčala da promoviše emisije/slične sadržaje a mogla je, bar po kvalitetu. I od svega baš treba da nas zasmeje “dizajn delfina, orla i čoveka”. Malo mi sve vuče na “aj mi učiniš”...

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Baba je idiot koji ništa ne shvata. I u suštini malograđanka. Nije bot.

 

 

 

Ni ja ne mislim da je klasican bot, mada je sigurno za Vucica. Za nju Marinika spada u djubrase™..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...