Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja zaista ne vidim da narod[emoji769] može da smeni ovo zlo.
Niti ima tzv. volje niti snage pogotovo u smislu sredstava.
Verovatno se ponavljam, no ovi će otići tek kad nešto debelo zaseru u međunarodnim okvirima pa ona mafijaška birokratija proceni da je vreme upotrebe isteklo.
I pokrene svoje resurse da to odradi.
Naravno topovsko meso će biti ovaj narod odavde.
Ovo ovako može da se razvlači doveka.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ja zaista ne vidim da narodemoji769.png može da smeni ovo zlo.
 

 

 

+1

 

kod ovakvih beskrupuloznih nakaza koje imaju svu moc u zemlji narod nema sanse - dovoljno je pet snajperista (Ukraina style) da razbije bilo kakvo vece okupljanje, uz jeftinu pricu na svim nacionalnim frekvencijama da su snajperiste poslale strane agenture, sve uz medijsko hapsenje opozicionih prvaka uz optuzbe i brzinsko sudjenje za drzavni udar.

 

To je najrealniji scenario ako se uopste desi da ovca ustane ikada.

 

Ovaj pada kada se ponovo uvedu sankcije pa onda par godina kasnije, kao Milosevic onomad. Dakle bez prosecne plate od 5 evra ovome ledja necemo videti.

Link to comment

Ako je jutro pametnije od večeri, mislim da Jurić nije spominjao izostanak suicidnih namera i dobro zdravlje zbog Palme.

 

Prostor koji Palma dobija (izvini Koltrejn, ali tema je bitna a ne medijsko mesto dešavanja) govori o tome da ima prećutnu podršku.

Mića Megatrend je hohštapler, i kao takav mogao je celu piruetu (od mazanja govnima Palme do mazanja govnima sebe) zavrteti i zbog namirivanja nekog svog finansijskog interesa u Jagodini, ali je sasvim moguće da je primio poziv da se predomisli. Npr. od Dačića.

  • +1 3
Link to comment



 
 

 
Ovaj pada kada se ponovo uvedu sankcije pa onda par godina kasnije, kao Milosevic onomad. Dakle bez prosecne plate od 5 evra ovome ledja necemo videti.


Sloba je pao 6 godina posle sankcija, ako se dobro secam. Tako da je to vrlo los I izuzetno nerealan scenario.
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:


 

 


Sloba je pao 6 godina posle sankcija, ako se dobro secam. Tako da je to vrlo los I izuzetno nerealan scenario.

 

 

Los jeste, nerealan nije.

Link to comment

jeste, to je praktichno scenario koji moze da se vuche godinama. u prvom krugu smo znali da imamo kao neki svet kao na nashoj strani, pa je svejedno trajalo. sad znamo da nemamo ni kao.

sent from bubamoto

Link to comment

kako i da imamo svet kad se ovde ništa ne dešava, nema  nezadovoljstva i nestabilnosti

 

ako je alternativa u promilima i ako se niko ne buni, zašto bi se svet bunio, koga da podrže?

  • +1 1
Link to comment

 

11 hours ago, pt 2.0 said:

Rekao je još 1 bitnu stvar: da nema šanse da službe bezbednosti nisu imale informacije o tome šta se radi, ako se pesofilija i podvođenje odnosi na nekog političara.

 

Ja sam po prvi put pesimista.

Sluzbe koje su bile pod Botinom kontrolom kad se ovaj konkretan slucaj desavao...

Link to comment

ponoviću trač koji sam čula prije desetak godina, bio tačan ili ne: bota je volio da ide u unutrašnjost srbije na žurke s mladim djevojkama.

 

ja sam tada rezonovala da je sns trač, sad ne znam.

Edited by morgana
Link to comment
3 minutes ago, Tutankamon said:

 

Sluzbe koje su bile pod Botinom kontrolom kad se ovaj konkretan slucaj desavao...

 

Mislis da je Bota svaki dan dobijao raporte odande kao ovaj bolesnik, postavio svog keramicara na celo, preslusavao snimljene razgovore sa Shaperom i zvao tabloide na dnevnom nivou da pisu o Saletu Prangiji ili Marinikinom rumunskom poreklu?

 

Pa da je tako bilo, on bi bio jos na vlasti, uz 70% podrske u narodu.

 

Realno mi osam godina zivimo udavljeni u aferama, potopljeni u kriminal, u svakodnevne primitivne i moronske izjave politicara od Tominih zutih ljudi i prisvojene vile na Dedinju preko Andrejeve licne karte do ubistva Olivera Ivanovica - nije prosla jedna nedalje u ovih osam godina da se nije desilo nesto sto bi srusilo vladu svake zemlje i izvelo narod na ulice.

 

Skuvana smo zaba, zaista skuvana, ja sam skuvan sto sam izlazio na proteste ranije uvek kada bi ih neko normalan organizovao. Vucic je sa tabloidima i sluzbama odradio posao vredan postovanja, ne zezam se kada ovo kazem. Da cak i one pametne u Srbiji voza sa aferice na afericu kako mu dune, i svi do jednog zagrizu kosku koju im baci.

Link to comment
ponoviću trač koji sam čula prije desetak godina, bio tačan ili ne: bota je volio da ide u unutrašnjost srbije na žurke s mladim djevojkama.
 
ja sam tada rezonovala da je sns trač, sad ne znam.
Dobro si rezonovala tada.
Bota jeste voleo[emoji769] mlađe.
Ali ne u smislu ovoga, nego " 1na1 " i u smislu mlađe od onih koje bi mu godinama "pripadale" u smislu generacije.
Ne maloletnice, i ne tako privođene[emoji769].
Eto to sam ja čuo.

A da li je znao za Palmine bahanalije, pa zato imaš Rakića i još neke ljude.
Da oni znaju ali ne i ti.
Tj. da sutra možeš da negiraš sve.

.... Shiit has hit the fan!



  • +1 7
Link to comment

Ja za Botu cuo™ da je imao svalerke tipa menadjerke 27+ po Lutrijama i Telekomima (ili Telenorima) dakle daleko od maloletne dece iz siromasnih srpskih sela.

 

Za Shapera sam pak cuo™ hevi S&M priče iz nekih beogradskih javnih kuća, na nivou glasina naravno. Svašta čujemo jbg, pitanje je koliko se to uklapa u prazne delove slagalice koju imamo o nekome u glavi - ali kada je Palma u pitanju, sve ovo sto slusam i gledam poslednjih dana apsolutno lici na njega i uklapa se u tu slagalicu perfektno.

Link to comment
10 minutes ago, Caligula said:

Ja za Botu cuo™ da je imao svalerke tipa menadjerke 27+ po Lutrijama i Telekomima (ili Telenorima) dakle daleko od maloletne dece iz siromasnih srpskih sela.

 

Za Shapera sam pak cuo™ hevi S&M priče iz nekih beogradskih javnih kuća, na nivou glasina naravno. Svašta čujemo jbg, pitanje je koliko se to uklapa u prazne delove slagalice koju imamo o nekome u glavi - ali kada je Palma u pitanju, sve ovo sto slusam i gledam poslednjih dana apsolutno lici na njega i uklapa se u tu slagalicu perfektno.

Fali ti samo jos samo плот, тараба... :fantom:

 

Spoiler

 

 

Edited by namenski
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...