Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

6 hours ago, April said:

Tata, jel ovo g-din Cvijan? Šta mu je?

Sent from fav toy
 

Baš mi juče stiglo na čet.
Crnjak, a baš su dobro uboli.

Spoiler

2021-03-20.jpg.97cdfe970555014c7e2ad5dffaaf472d.jpg

 

Link to comment
On 17.3.2021. at 3:13, Max Morlock said:

 

Peca Popović..?

 

Meni Kremer nije nikad bio ništa posebno, suviše "uravnotežen" i odmeren u kritikama... ne kažem da je bio loš, samo da sam kao klinac tada više osećao da Kremer piše "za starije" (možda nešto kao što je 202 bila u etru u odnosu na mene koji sam inklinirao ka Studiu B)

 

Odavno nemam svoje Džuboksove :( tj. jedine relevantne do početka 80ih... ali sam od svih najradije čitao pismo iz Londona Saše Stojanovića :)

 

Cekaj, zar nije Kremer sa Perom Janjatovicem  (i  Cecom Lukic) bio na Radio Beogradu 2 u Niko kao ja?

 

Barem ga se ja tako secam iz radijskih dana.

Link to comment
On 17.3.2021. at 15:22, April said:

To više ne može biti predmet spora autora i Kavčića, već autora i Zavoda, autori valjda znaju šta su sa njima potpisivali. Takođe, tretirati pdf samo kao pripremu za štampu je besmisleno: za to Kavčić nije morao da plati milion i koliko već evra. Na stranu što je postojanje zakona u takvom obliku samo još jedan ustupak izdavačima monopolistima.


Sad se gleda drugo, a ja se vracam na staro jer gledam na odlozeno.
 

Jesu li ovi (Klet) hteli da kazu da to sto je Kavcic platio moze da se okaci na sajt kao pdf kojem je opcija za stampu disabled tako da sadrzaj ne moze da se umnozava? To ih zulja?

Link to comment

Gledao prethodni Utisak i pitam se ko je ovaj upuvanko Kremer, pomislih ovo je sigurno kadar nekog "fonda" ili "akademije" ... prvi search na google Kremer+fond = "Dragan Kremer, koordinator medijskog programa, Fondacija za otvoreno društvo" :laugh::laugh::laugh:

 

  • -1 1
Link to comment

Koga da zove? :D

 

To je posledica ove podeljenosti na N1 i Novu sa jedne strane i Vučićeve medije sa druge strane.

Edited by Milošica
Link to comment
48 minutes ago, Milošica said:

Koga da zove? :D

 

To je posledica ove podeljenosti na N1 i Novu sa jedne strane i Vučićeve medije sa druge strane.

Andjusa, Zeljka Pantica i Viskovica...da pricaju o Piksiju, fudbalu, aferama u FSS :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...