Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

40 minutes ago, radisa said:

Meni nije problem i da ima te pare, ako nije ukrao... I dlje mi nije jasno u čemu je stvar, tu, sa tim prozivanjem....

 

Mali kaže da ima 67milion na računima u kešu... Od kad je račun =keš?

 

Mali uglavnom pare drzi u nekretninama pa mu je sve ostalo kes.

  • Haha 3
Link to comment

Uz napomenu da verovatno ne bih podneo ni 2 dana u njegovoj koži (glede toplog tabloidnog zeca i useravanja u privatni život, koji mu se svakodnevno, godinama unazad, priređuju), usudio bih se da Đilasu zamerim jednu sitnicu:

Đilas na vlasti- otvoreno homofobičan, jebe mu se tačno (posredno optužuje gej populaciju za nasilje koje se, eto, sirotim hordama sa kanemicama pre desetak godina  omaklo na Paradi ponosa)

Đilas u opoziciji- prikriveno homofobičan, kada bi ponovo došao na vlast, odmah nakon nesprovođenja (i večeras) javno obećane lustracije, ništa ga ne bi omelo u ponovnom podilaženju niskim homofobičnim strastima. 

Bošku Obradoviću, naravno, ne bih zamerio ništa, jer bi takav intelektualni napor bio jednak pokušaju da se sirotim Vojvođanima (na čelu zmnome) objasni da južno od Save i Dunava malo ko zna da se ne kaže "džanarika" nego "ringlov" :Jova:

Link to comment

Stupar: Mali je idealan za zaštićenog svedoka, kao svojevremeno Al Kaponeov knjigivođa. Ja bih ga negovao, on nam treba, kao dragulj, malo ga pritisneš i on progovori, ti samo pišeš, a sudija klima glavom.
Pa fenomenalno! [emoji41]

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

boško je debil, jadni desničari, ni njima nije lako.

mene inače svi gosti u emisiji nerviraju. imam osećaj da sam sve ovo čula, da je deplasirano, da mi jedu živce i život svojim promašenim temama.

 

možda je do punog meseca ili tako nečega.

  • +1 5
Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

boško je debil, jadni desničari, ni njima nije lako.

mene inače svi gosti u emisiji nerviraju. imam osećaj da sam sve ovo čula, da je deplasirano, da mi jedu živce i život svojim promašenim temama.

 

možda je do punog meseca ili tako nečega.


2 lidera™ opozicije ti daju manje od čilagera koji je došao u studio kao da je pokupljen ispred zgrade dok šeta psa. 
Ova emisija je slika i prilika političke scene koju nude kao alternativu zlu na vlasti. 

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Zašto Cvijana nema u predlozima?!

Nikad nema predloga vezanih za smrt... Mada, ovo se moglo i trebalo tumačiti drugačije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...