Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

6 hours ago, colonelo said:

Ova scena kad Lane Gutović dadilja Vlastu kao Bebu, ne znam da li je bila u Kabareu, ali je sigirno bila u Otvorenim vratima - epizoda Bebe. U toj epizodi Vlasta, Lane i Brstina briljiraju.

 

U Kabareu mi je omiljeni skeč bio kada Lane i Vlasta pokušavaju da izvedu skeć o upoznavanju Ljubiše Ristića i Lajoša Atija. Pokušavao sam naći taj skeč na youtube, ali nema ga nigdje. Ima neka njegova reizvedba sa TV Politika, ali originalni snimak iz predstave je bio mnogo bolji. Vlasta je pričao da je imao sve te skečeve snimljene na beti, ali mu ih je Lane kasnije nešto uzimao i pogubio.

 

A za Bolji život je Siniša Pavić jednom pričao da je mr Đorđević prvobitno zamišljen kao minoran lik, i da je zato tu ulogu dobio Vlasta, koji u tom periodu nije dobijao neke veće uloge na filmu i TV. Pavića je međutim oduševila Vlastina ležerna gluma i samo zbog njega je odlučio da taj lik proširi, pa je on ostao u seriji do kraja. Pavić je tako, na neki način, prevario reditelje i producente serije, Kasnije smo u seriji Vratiće se rode da zbog neočekivane popularnosti budu prošireni likovi koji su planirani za potpuno nebitne - Aki (Ljubomir Bandović) i Pikac (Bojan Dimitrijević).

 

RIP

:sad:

 

5 hours ago, maheem said:

Jako često se setim skeča sa Lajošem Atijem, šteta što nema na jutjubu.

 

FB_IMG_1616608473752.jpg.075272c39141bc0fc0da30a1b7c10c1f.jpg

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...