Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Alonzo mozli u midnajt ran, igrao je i u najboljem schraderovom filmu blue collar
E da Alonzo, kad ga hebe DeNiro...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

 

:sad:

 

Jedan od omiljenih glumaca, kao i mnogima ovde prva asocijacija zauvek ce ostati G iz Homicide-a, ali bukvalno u svakoj ulozi je pokidao. Skoro ga gledao u Truck Turneru, svaka scena s njim je upecatljiva..

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

Sad se setih, bio je i uprvom alienu

Milim da je neko (Toni Adams?) na forumu definisao horor:

 

"Yaphet Koto jede supu, i ti se usereš od straha" referišući na scenu iz Alliena...

 

Jako sam ga voleo, bio je sjajan...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

I stvarno je red da ta serija dobije neko luksuzno reizdanje. Ja samo sa starijima od sebe mogu da pričam o njoj, ljudi mojih godina i mlađi ili uopšte nisu ni čuli za nju ili je nisu gledali, a nisu ni zainteresovano kad čuju da nema ultra HD clear 4K kurac palac verzije.

  • +1 1
Link to comment
I stvarno je red da ta serija dobije neko luksuzno reizdanje. Ja samo sa starijima od sebe mogu da pričam o njoj, ljudi mojih godina i mlađi ili uopšte nisu ni čuli za nju ili je nisu gledali, a nisu ni zainteresovano kad čuju da nema ultra HD clear 4K kurac palac verzije.
Ja se sećam da sam balavio na neki box set svih sezona koji je bio dizajniran kao ona metalna fioka za dosijea...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...