Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

I stvarno je red da ta serija dobije neko luksuzno reizdanje. Ja samo sa starijima od sebe mogu da pričam o njoj, ljudi mojih godina i mlađi ili uopšte nisu ni čuli za nju ili je nisu gledali, a nisu ni zainteresovano kad čuju da nema ultra HD clear 4K kurac palac verzije.

 

Tesko da ce ih zainteresovati bez hajpa, a Homicide ni u svoje vreme nije bio previse popularan. Ja sam jedno vreme svaki drugi petak kidao sa 6. casa iz gimnazije da bih stigao na pocetak epizode (to je bilo vreme dok su na Pinku svakid dan u 19h isle razlicite serije, petkom je bio termin za Homicide; posle je prebacen u nocni termin od 23h), gledali su me ko ludaka kad sam objasnjavao. :D

 

Setih se jos jedne upecatljive scene iz epizode kada ga Megan Russert nagovorila na dejt sa prijateljicom crnkinjom, ali svetlije puti..

 

 

  • +1 1
Link to comment
Da ljudi zaboravljaju/ne znaju, da je ta serija uvek bila ispod ili na granici otkazivanja zbog gledanosti...

.... Shiit has hit the fan!


Ma znam ja to i svestan sam da u današnje vreme spore serije nemaju prođu, ali mi je žao...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...