Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

radiohead

Featured Replies

izgleda da su se primili na orkestarske aranzmane nakon one lazne bond teme.

 

jel ovo nova stvar :mellow: ?

  • Replies 394
  • Views 44.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Manje je čudo da dosad nisam izlizao ovaj Youtube video od upotrebe. Bacim video na vel. ekran, zvuk na velike zvučnike, i veselju nikad kraja (a kad je kraj, onda jopet. i jopet ) Mislim da mi je ovo

  • Sledi trostruko izdanje. Kid A + Amenesiac + pesme koje nisu objavljene, a iz perioda 2000-2001. Radiohead - If You Say The Word (Youtube link)  

  • Dobro se secas. Pominjalo se tu i tamo.  

Posted Images

  • Author

 

al se reversovalo  ^_^ glas, gudaci... kakvi su ovo twin peaks momenti na kraju spota?

kako god, deo od 5:00 je iznenadjenje, prijatno.

 

jel ovo nova stvar :mellow: ?

 

ne, to je jedna ista pesma koju stalno snimaju, u razlicitim aranzmanima.  :D

Edited by Takeshi

zbog cega su se na kraju izbrisali sa soc mreza? jel to bilo vezano za neka preteca pisma koje je neko u njihovo ime poslao fanovima? nista mi nije jasno

 

svaka cast bratorima sto se i dalje tripuju i eksperimentisu suprotnim strujama. neka su zivi i zdravi hiljadu godina!

http://www.amoonshapedpool.com/

kupio sam mp3 da simbolicno podrzim heroje a i da cujem sve sada odmahhhhh

Edited by bosque

ja narucio tri spesl edisna :fantom:

Ima i na kioscima™ :D

nije valjda da neces da platis :mad: ?¿

Ne bi industrija propala da nije bilo nas neplatisa (u eri interneta) :P

Preslusavam im ovaj novi album.

I, uf, ... rekao bih da ih je malo lakse slusati u odnosu na prethodni.

jel to dobro ili lose?

Ja volim klasicni Radiohead. Volim da slusam njihove pesme. Znaci, dobro.

Meni isto dobar album. Od onih koji fino sazreva.

Slusam i ja i bacih pogled malo na recenzije iz ovih vecih™ medija, i rekao bih da, ovako ovlas gledano, svi odreda izbegavaju Identikit, kao da je sramota reci da je pesma super, jer to nije kul, zato sto je pesma mozda najblilza nekoj klasicnijoj formi, ima cak i gitarski solo na kraju (i to jebacki). E meni je pesma bas do jaja :D

Sramota je ukrasti. Si kupio plocu :fantom: ?

Meni isto dobar album. Od onih koji fino sazreva.

Pusti Radiohead nego kazi koji ti je no1 album ikad uz koji su ti zasuzile oci.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.