Jump to content
IGNORED

radiohead


Takeshi

Recommended Posts

Ako su rknuli onda znaci nista od koncepta :fantom:

 

Pa verovatno i nema nikakvog koncepta. Secate se teorija kad je izasao The King of Limbs. To je samo prva polovina albuma, drugu polovinu ce objaviti evo odmah, sad, sutra, do kraja nedelje, skriveni znaci su tu, poslednja pesma se zove Separator, tacno deli album na dva dela, Ed na slici drzi ruku podignutu do pola njegove visine, te ovo te ono. 

 

I evo, izdali su drugu polovinu, pet godina kasnije, zove se A Moon Shaped Pool  :fantom:

 

LM, novi favoriti Decks Dark i Desert Island Disk. 

Link to comment

realno, remek delo  :fantom:

grinvud je lupio sakom o sto i rekao, eno ti atoms for peace za elektroniku, sada malo ja i orkestri!

Edited by Takeshi
Link to comment

...I evo, izdali su drugu polovinu, pet godina kasnije, zove se A Moon Shaped Pool  :fantom:.....

 

 

Nisam siguran da je AMSP druga polovina TKOL. Veoma različiti albumi.

 

edit: Ako je, u njihovoj diskografiji, nešto "druga polovina" onda je to "Amnesiac" u odnosu na "Kid A". Toliko, da često posmatram ta dva dela kao jedno.

Edited by Zen
Link to comment

Ma naravno da nije, zezao sam se. Mislio sam da je smajli na kraju recenice dovoljan da bude jasno :D

 

Ok :) Svaka im čast. Remek delo. A iskustvo me je naučilo da svaki njihov album vremenom dobija na vrednosti. Ako mi je ovakav utisak posle dva dana, onda ne znam kakav će biti za dve godine

Link to comment

realno, remek delo  :fantom:

 

+1

 

Album je spektakao. Pazarih ga juče na iTunes, vitla u krug od tada. Bensedin koji se sipa u uši.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Falim te bože. Plašio se sam za njihovu karijeru posle The King of Limbs i onog Yorke-ovog sranja (za razliku od njegovog prvog solo albuma). Delovalo je pomalo beznadežno tada.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ne zaboravi "In Rainbows". 

 

Ovo svakako ne može da se poredi sa In Rainbows, svejedno preživeli su nekako.

 

edit: ovde jednostavno ne postoji pesma kalibra 'Videotape'.

 

edit2: ima i 'Go Slowly' koja nikad nije zvanično objavljena, a danas bi im bila glavna pesma na ploči.

Edited by Anonymous
Link to comment

Nisam još kupio™, ali da li je ova True Love Waits stvarno isti onaj fan favorite koji su svirali live poslednjih, štaznam, 15 godina? :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...