Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne znam to za galeba, nisam ni znao da imamo teme o pticama, ali realno ne vidim šta je Stakleni ovde pogrešno rekao.

Roy odavno nije više za ozbiljan boks. Dok se on mlatio po Rusijama, Poljskama i Latvijama, Hopkins je recimo imao ozbiljne mečeve.

 

Meni je on super lik, odličan bokser bio, sjajan komentator. Imao je fiksaciju da bude nepobeđen bokser, onda posle onog meča sa Montel Grifinom 

je rešio da ostvari nešto što nikom nije uspelo, da uzme titule od srednje od cruzera. Ko zna šta mu je sad u glavi.

 

Nego

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

E, može i ovo da se pogleda. Lemju govori šest jezika.

 

 

Da ne zapostavimo i undercard za GGG-Lemju, Roman Gonzales i Brian Viloria.

Isto se očekuje dobra borba.

 

Jedan dobar video o Čokolatitu

 

Link to comment

Jedva cekam, Lemieux ce biti pravi test za Golovkina, jako je opasan zbog svog ofanzivnog arsenala i pokazace da li Golovkinu stvarno tolko puca za odbranu, tj da li je stvarno toliko lenj i slab u odbrani kao sto je izgledao u poslednja dva meca, ili je to samo radio posto je znao da ovi nisu mogli da ga povrede. Lemieux nema neki vasionski handspeed ali su mu ruke brze od GGGja, tako da ce da mu testira odbranu. Inace naravno ocekujem Golovkinovu pobedu, pretpostavljam da ce Lemieux da bude agresor u mecu, da ce Golovkin vise da boksuje i imace lepe prilike da kontrira Lemieuxa, a posle ako ga bude povredio onda pretpostavljam da ce tek tada poceti da ga stalkuje dok ga ne dokrajci.

 

Chocolatito isto, stilski gledano - moj omiljeni aktuelni bokser trenutno.

 

Inace od pocetka septembra imam cast da treniram sa N Damom, nije mi bilo jasno kad sam ga video u sali posto znam da ima dugogodisnjeg trenera, nekog matorog, ispostavilo se da ga je promenio i sad mu je trener moj trener iako sam pre toga cuo price da je trebao da ide kod Virgila Huntera. Nisam bio u sali vec nedelju dana zbog posla, ali do sada sam u toku treninga primetio da treniraju na jako dobrim stvarima za njega, imajuci u vidu to kako mu je njegov dosadasnji tim pomerio stil boksa u losem smeru u poslednjih nekoliko godina njegove karijere. Boksuje ovog novembra eliminacioni mec za neki pojas protiv Solimana, bicu tamo.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Postovao sam par dobrih yt videa na blogu, dobar kanal je u pitanju, ima stari kanal bloodboxing i sada novi bloodboxingreturnz, uvek je onpoint i objektivan, klipovi mu nisu predugi tako da ne oduzimaju previse vremena, znam i par drugih jako dobrih kanala koje pratim ali oni doduse rokaju klipove od po sat vremena pa ako nekom treba dacu linkove. http://staklenabrada.blogspot.com 

Link to comment

Au koja razlika u klasi, dobio ga Genadi samo jabom, jeziv je kako udara. Ocekivao sam bar malo neizvesniju borbu ali Golovkin je medved, izgledao je ko da se igra sa detetom. Po meni je Chocolatito odneo show! Kakav workrate, kakve kombinacije, kako sinhronizovani koraci sa udarcima! Jos ga nisam nikad ni video tako brzog i eksplozivnog, mada potvrdjeno je ono sto sam primetio u mecu protiv Estrade - posle nekih jacih udaraca bude vidljivo povredjen i pokriva se. Mada za sada ne ide dalje od toga, pitanje je sta bi mu se desilo protiv dobrog udaraca koji nece da ceni njegovu snagu. Do sada su se protivnici plasili da budu mnogo ofanzivni protiv njega, dok evo Viloria ga je stego u prvih par rundi i tad nije izgledao toliko vanzemaljski. Svaka cast Viloriji na iron chinu, sta je sve popio a nije pao, ne verujem.

Bune se ljudi za obe borbe da su bullshit stoppages ali meni su sasvim na mestu, jos treba imati u vidu da je veceras jedan bokser posle meca hitno odvezen na urgentni na operaciju u nesvesnom stanju, pa su sigurno tu vest sudije imale u podsvesti.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

sto bi rekli pokojni novinari vecernjih novosti, kakav masterklas bokserskog barda!

ocigledna razlika u klasi, neki zlonamerni bi rekli da je u pitanju bilo jednostrano prebijanje.

snajper u levoj ruci odradio posao.

svaka cast lemjuu na drzanju, mogao je ladno dobiti mec na foliranje da je hteo posle onog incidenta u petoj.

Link to comment

Voleo bih to da se to desi ali stvarno sumnjam da je sledeci posto oduvek prica da mu je primarni cilj unifikacija svih pojaseva u srednjoj (ali da je za finansijske profitabilne meceve spreman da odradi neki mec u 168, sto sa Wardom nije slucaj), ali se svakako nadam da posle predje u super srednju i da boksuje sa Wardom i par ostalih, ako to ne uradi kad/ako uzme sve pojaseve u srednjoj onda bi mi to zaista licilo na izbegavanje i stvarno bi zasluzio osude. Ward je poslao GGGju ponudu sa nekim svojim uslovima (kao da je on "A side"), na dan potpisivanja ugovora za mec sa Lemieuxom, par sati kasnije ako se ne varam. U svakom slucaju bilo je logicno da prvo boksuje PPV mec sa Lemieuxom, plus jos sto zna da pobednik ide na Canela i Cotta i to je PPV hit i ogromne pare u najavi, plus unifikacija. Tako da ga prvo ocekujem protiv Canela/Cotta i Andy Leeja, a ako posle njih ne ode u 168 onda cu prvi da ga ispljujem jer posle toga nema izgovora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...