Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

E o tome pricam godinama, nikakvo iznenadjenje, pazljivo pratim PED skandale i taj Hausser je jedan od retkih pravih kredibilnih istrazivaca u boksu, on je jos pre par godina otkrio da je Flojd vec padao na par testova ali je USADA sve to zataskavala, cak sam jako iznenadjen iznenadjen da je ova vest isplivala. Kao prvo nikakva infuzija nije dozvoljena u tim okolnostima, a pogotovu tako kako je Flojd to radio krisom u svojoj kuci. Cak sto vise, taj salin koji njegov tim kaze da je bio u pitanju (iako niko nije ni ispitao sta se nalazilo u infuziji nego su to reci njegovog medicinskog tima) se koristi da bi se ocistili tragovi steroida u organizmu. Nivo testosterona kod obicnog coveka je negde izmedju 1,1 prema 1 i 1,4 prema 1, dok je kod Flojda pa zadnjih godina izmereno ispodprosecnih 0,69 prema 1 i 0.80 prema 1, sto je nenormalno i sto znaci da je putem maskiranja sintetickog testosterona i dodavanjem epitestosterona da bi zamaskirao koriscenje PED sredstava, doveo svoj testosteron na taj nivo, jer kad se rade te stvari skoro je nemoguce da se testosteron dovede na prosecan nivo pa rezultati cesto ispadaju takvi kao kod njega. Ima tu jos mnogo stvari koje vredi pomenuti ali nadam se da cu da se smilujem skoro da napisem blog... Na kraju krajeva svestan sam da vecina profesionalaca na vrhunskom nivou koristi PED, tako da je to nista novo ali je problem sto je on najveci hipokrata i optuzuje druge boksere da su na PEDju, iako za njih ne postoje nikakvi dokazi, za razliku od njega. Voleo bih ili da totalno zabrane bilo kakvo koriscenje tih stvari i da krenu da lupaju dozivotne zabrane, sto je nemoguce... ili da ih bar legalizuju pa ko hoce nek se sprica. Sa druge strane nije moguce ni da se legalizuju jer se trgovinom PEDja na crno prave velike pare.

Sto se tice Roy Jonesa, gotivim ja njega ali je trebao jos odavno da ode u penziju, ovo je samo zivljenje od stare slave, boksuje protiv taksista a kadgod je u zadnjih 10ak godina usao u ring sa ozbiljnijim bokserima svi su mu unistavali mozdane celije.

Link to comment

A valjda je Charr pre neki dan ranjen pistoljem, cujem da ga je lik prozivao na tviteru i onda kad je Charr dosao u njegov grad i javio mu to, da se sretnu lice u lice a ovaj poneo prangiju.

Link to comment

Lance Pugmire @latimespugmire · 10m10 minutes ago 
Told by Nevada commission members that UFC fighter Frank Mir similarly obtained a TUE from USADA last week that Nevada ruled inadmissible.

Link to comment

Sto se tice Roy Jonesa, gotivim ja njega ali je trebao jos odavno da ode u penziju, ovo je samo zivljenje od stare slave, boksuje protiv taksista a kadgod je u zadnjih 10ak godina usao u ring sa ozbiljnijim bokserima svi su mu unistavali mozdane celije.

i felix trinidad taksista?

ok :)

Link to comment

Bez uvrede zenama, ali ti se stvarno ponasas kao zena... juris me po forumu i gledas kako da mi kontriras. Ako te nije sramota da radis to, ti nastavi, sta da ti kazem...

Prvo ne visim na boxrecu da bih se setio svih datuma i borbi, ali eto taj mec se desio pre 7-8 godina tako da - bravo legendo sjebo si me, u pravu si. Kao drugo to mu je koliko vidim i jedina pobeda protiv ozbiljnijeg imena jos od 2003... trece Tito je te 2008. bio upravo to - samo veliko ime, imao je 35 godina  i zadnji mec je boksovao 3 godina pre toga, protiv Winky Wrighta i izgubio ga je. Ne znam da l da pomenem i to da od borbe sa Hopkinsom Tito nikad vise nije licio na sebe.

Link to comment

Evo čitam sad o tome, split draw je, zabunio si se. Kukaju po twitteru svi da je krađa. Ništa, moraće i treći put u ring.

Da, u pravu si. Ono nije normalno, svako ko je dao Martinezu vise od 4 runde treba da bude pregledan. Steta za onako uzbudljiv mec.

Link to comment

Bez uvrede zenama, ali ti se stvarno ponasas kao zena... juris me po forumu i gledas kako da mi kontriras. Ako te nije sramota da radis to, ti nastavi, sta da ti kazem...

Prvo ne visim na boxrecu da bih se setio svih datuma i borbi, ali eto taj mec se desio pre 7-8 godina tako da - bravo legendo sjebo si me, u pravu si. Kao drugo to mu je koliko vidim i jedina pobeda protiv ozbiljnijeg imena jos od 2003... trece Tito je te 2008. bio upravo to - samo veliko ime, imao je 35 godina  i zadnji mec je boksovao 3 godina pre toga, protiv Winky Wrighta i izgubio ga je. Ne znam da l da pomenem i to da od borbe sa Hopkinsom Tito nikad vise nije licio na sebe.

:D

 

xexe, cepa manija gonjenja.

nista stvarno nemam licno protiv tebe, ne volim samo kad se neko postavlja kao autoritet na temama o kojima ocigledno nema pojma.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Sa tih 31000+ postova ne sumnjam da si neprikosnoveni strucnjak u svim oblastima i na svim podforumima. Spavacu manje i postovati vise pa ti se mozda i priblizim po znanju za 5-6 godina. Po cemu sam se ja postavio kao autoritet stvarno ne znam, kao i svako drugi i ja dodjem da napisem svoje misljenje (sto je najbolje obrazlozim ga) i kazem sa cime se slazem a sa cim ne i to je to. Druga stvar je sto ti tripujes da se postavljam kao autoritet i sto te cepa ego. Kazem ti ponasas se kao zena. Svaki put kad legnem i mislim o nasem odnosu, shvatim da je carolija medju nama nestala onog momenta kad sam izvredjao Galeba i svaka od tih noci je neprospavana jer ne mogu da vratim sat u nazad da budemo ko pre : *

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...