Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Koliko su ljudi prošle nedelje plakali da je umro boks, a sinoć imali ovu ludnicu gore plus Figueroa-Burns, ali to niko ne gleda. A svi znaju da plaču da je boks umro.

 

insta00467bbd.gif

Edited by Lrd
Link to comment

Da brate! Roman pregazio veterana, bas mi je drago sto je na HBOu, pa da ga vidimo i protiv ta 2 jedina lika koji bi mu predstavljala ozbiljnu pretnju. Strah me je da ne bude potcenjen zbog tanje konkurencije u tim tezinama kao Finito Lopez nekad iako su i on i Roman vanserijski bokseri. GGGju je ovo vec drugi mec da vidim kako se zeza, moguce i da je do toga sto vidi da protivnici ne mogu da ga povrede, da je boksovao protiv nekog ozbiljnijeg sumnjam da bi boksovao tako sa pola gasa. U svakom slucaju odlican mec, hteo sam da napisem tekst o njemu ali sam zauzet sa treninzima, napisacu ga ovih dana.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kralj! Kakva pojava od lika! Ne uspevam da nadjem, ima isto jedan od mocnijih momenata kad u wildcardu gleda Pacquiaov sparing, dobacuje, kenja sprda se... i na pauzi izmedju rundi cuje da mu njegovi treneri filipinci pricaju na tagalogu pa krene da vice "english over there mothafuckas! english!" Ovako ne izgleda smesno kad prepricam ali umirao sam svaki put na taj klip.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...