Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Moram da prijavim da pravim selekciju kad su u pitanju mamipare za mačke. Mnogo od toga je zabavno samo ljudima, ali ne i zverima, koje se najčešće raduju najjednostavbijoj kutiji ili zgužvanoj loptici hartije. Napravila sam izuzetak i ipak kupila u Ikei i tunel i grebalicu, onu  što se na čičak kači na nogar od stola. Uvek može da se vrati ako mačka ne želi da se zabavlja time. Međutim, Mimi je vrlo lepo prihvatio sve novotarije i sa uživanjem ih koristi. Mislim da te stvari posebno znače mačkama koje ne izlaze iz kuće. Eto, bar njemu su se svidele, nije uzalud potrošen novac. Za kićankom luduje.

https://www.ikea.com/rs/sr/p/lurvig-tunel-za-macke-bela-roze-70464874/

Isto vrlo rado grebe, mada ima grebalicu koja stoji na jednom mestu godinama, drnda je ali ona i dalje opstaje.

https://www.ikea.com/rs/sr/p/lurvig-grebalica-natur-30377794/

Link to comment

Gleda u nešto što mi ljudi nemamo sposobnost da vidimo.

 

Kako je Mimi stariji, to se više oglašava. Sad je uhvatio fazon pa svako jutro mjauče i pokazuje na činiju. Uvek je bar do pola puna, ali ne kreće da zoba granule dok ne čuje njihov zveket. Isto tako, traži da mu pustim vodu na slavini od kade, pa gleda kako voda pravi tanak putić ka odvodu i tek kad čuje da voda otiče kroz slivnik, počinje da pije.

 

Edited by halloween
Link to comment
2 hours ago, halloween said:

...ne kreće da zoba granule dok ne čuje njihov zveket...

 

 

Isto. I ne priznaje one ranije parcijalno izgrickane granule, samo ga interesuju cele.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zašto moja mačka nekada gricka plastiku - imam takve stolice u dvorištu? Da li joj nedostaje neki vitamin i ako joj nedostaje, kako da je nateram da pojede tu tableticu ili granulu ( vrlo je probirljiva )..

Link to comment

Ode nam Debelica 😥

u februaru mu se pojavila izraslina na obrazu, ustanovili da je agresivni sarkom, izdrzao je jos ovih par meseci, duh ga nije izdao do zadnjeg dana ali telo vise nije moglo.

Provedosmo deset divnih godina zajedno. 

F16A655B-C677-45D6-A4F2-EDCC18D0D7DB.jpeg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...