Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Da, da, mačke to rade, najbolji su oni momenti kada ti priđe onjuši ruku, umiljava se, ti je češkaš, a onda te samo zgrabi prednjim šapama, zarije zube, a zadnjim nogama vozi bicikl po ruci.

Srećom ovaj moj mačor je sada suviše mator za takve aktivnoasti, a i naučio je da kad kažem, " sad će da rade novine" da ispari ispred mene.

Link to comment

Da se pohvalim i ja. U Đinđinu odbranu da kažem da nije ništa kriva. Izludeo sam je mašući stopalom van njenog domašaja. Kada sam ga konačno spustio reakcija je bila malo manje nežna nego što sam očekivao, ali zaslužena.

 

20200611002.JPG.90ce3adc022189591d725d0474582cda.JPG

Link to comment
13 hours ago, mustang said:

sve macke koje znam,osim od moje bff, koja je posesivna, al se uredno

javimo jedna drugoj na dva metra razdaljine, sve ostale su super chill...i maze se i sa mnom i sa ivanom. mozes da im radis sta hoces :D

 

 To je upravo dokaz da te drže na distanci i da su mačke pristojna, otmena bića per definitionem. Mačke ranjavaju samo one sa kojima su bliske, kao što (normalan) čovek psuje bez (većih) posledica samo pred onima koje dobro poznaje i za koje zna da mu neće zameriti.

Link to comment

Obično nema potrebe, pošto uvek hitro skočim na noge lagane da ga servisiram kad mu nešto treba... Tu se popne kad nešto hoće (ili da ga vodim da jede, ili da ga pustim da ide napolje, ili oba.)

Link to comment

Da li vaše mačke vole da legnu ispred TV-a?  Moj TV stoji na polici..sada razmišljam da kupim nosač i da bude na zidu. 

 

Cicika je STALNO pored TV-a kad gledam neku emisiju, seriju ili film..

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...