Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Gagilija@ jedan moj drugar je imao sličan "košmar" kao ti, starija mačka nije trpela mlađu. spavale zajedno ali kad su budne makljaža non stop, najviše noću, pretrčavale preko njega kao preko poligona, drugar svaki čas skakao da razdvaja i spasava, ovaj mlađi urlao najstrašnije, drugar-mučenik osedeo od brige, dok jedno veče na jezive zvuke nije skočio iz sna, već video malog brku sa prosutim crevima ali ga je zatekao u kupatilu kako se bije sa krparom i pri tome se dere kao da ga kolju, od tog trenutka ih je obe otkačio i pet para nije davao za njihove odnose, samo se naoružao kuhinjskom krpom pa kad preteraju on udri, sad su svi u ljubavi ali to stanje kao na frontu potrajalo

Edited by Sara
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 8.12.2018. at 11:07, Sara said:

da ne ispadne da zanemarujem svoje službene mačke

 

šalterski radnik Života, čeka doručak

života

Ovaj moj lepi službeni mačak pre 10-tak dana teško se razboleo, zapamtio siromah sve što je mogao. Ne znam šta će biti sa njim. Samo slika od njega ostala:sad:

Link to comment

On je prično nepripitomljen, samo meni daje da ga pomazim, a živi na krovu. Dva puta sam uspela da ga uhvatim i strpam u kutiju. Prvi vet. mu dali terapiju, narokali ga injekcijama i rekli da ne mogu da ga ostave u ambulanti, tom prilikom je Života uspeo da pocepa ruku veterinaru od lakta do šake. Bukvalno. Kad smo ga vratili bilo mu 2 dana kao bolje, onda nestao pa se pojavio ne može biti jadniji, senka samog sebe. Juče se najzad dovukao do prozora i nas dve uspemo jedva da ga ščepamo i ubacimo u transporter. Adrenalin mi je tom prilikom skočio umalo srce da mi pukne. Odemo kod drugog veta, uradimo analize, fif, felv, nema šta nema. Eno ga u ambulanti do daljnjeg. Nadam se da će da se izvuče. on takav više nije za ulicu, a ja ne znam šta ću sa njim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...