Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

@Joshua

hahahaha apsolutno je ovako svaki dan, jedino što se ne svađaju oko hrane, mala baš i nije zainteresovana za njegovu, mada voli da mu ćapi granule ali oko ove "mokre" hrane svako svoje ima i tu nema frke. mala je toliko postala opasna da skače sa stola ili neke druge visine na mačkova i to onako kao da hoće da ga zajaši i čak pokušava da ga ujede za vrat onako kao kad se pare mačke. ne znam kako to da objasnim. uglavnom, toliko je brza i nečujna da mu se prikrade iza leđa kao u ovom simon cat crtaću da se ovaj duplo iznervira što em ne može da je stigne em ga zezne svaki put. čak ima momenata kad on priđe da je onjuši i ja sve sve ponadam sad će da se sprijatelje međutim mala odmah skače u napad. i penje mu se na mesto na fotelji. jutros su skakali sat vremena po nama jer im je veliki krevet super poligon a od naših telesina taman fini zakloni za skrivanje...cirkus

Link to comment

a sad malo ona....Cicmic

a6715036-67d7-4227-bd54-a7681754e681-ori
 
sa nama je od 21. aprila 2018., i svaki dan nam priredi nesto novo, ubedjena sam da takve macke nema u svetu:wub:
setamo svaki dan bar na kratko, sad imamo novi stil prolaska pored Hajdi (kraljice ulaza koja bi da je satre) dignem je ko torbu preko lakta, a ona se odozgo kurchi i frkce:D
inace, ako se desi da se sretnu 1:1, pada na ledja i moli za milost:lolol:
 
Link to comment

Čudna je, sve mačke vole da spavaju na laptopu, to svako zna, ali ne i Cicmic, strogo pazi da ga ne nagazi, ide okolo po ivici od 5cm ko po minskom polju:D Pre neki dan sam joj ubacila par komada slaninice u činiju preko granula, žalila se dok nismo sklonii, tek kad sam izvadila slaninu ona navalila na granule :isuse:

Ne zna ni da mjauče, ispušta nešto kao "ciju ciju" i prede retko i tako tiho da se jedva čuje.... I nikad ne moljaka za klopu :ohmy:

Link to comment

Urođeno plemenita, sama postavlja granice. Vrlo malo korekcija je potrebno. Tako i Mimi, koliko god da sam ga razmazila, sam ima meru u zahtevima. Činija je uvek puna- nikad se ne prejede, može da spava gde hoće- vodi računa da me ne uznemirava, gotovo je nečujan osim kad prede.

Edited by halloween
Link to comment
58 minutes ago, Sara said:

Čudna je, sve mačke vole da spavaju na laptopu, to svako zna, ali ne i Cicmic, strogo pazi da ga ne nagazi, ide okolo po ivici od 5cm ko po minskom polju:D Pre neki dan sam joj ubacila par komada slaninice u činiju preko granula, žalila se dok nismo sklonii, tek kad sam izvadila slaninu ona navalila na granule :isuse:

Ne zna ni da mjauče, ispušta nešto kao "ciju ciju" i prede retko i tako tiho da se jedva čuje.... I nikad ne moljaka za klopu :ohmy:

 

e i ovo moje novo mace isto tako...uopste ne trazi hranu niti mjauce. mada uvek ima granula u posudama, pa verovatno jede to kad ja ne vidim.  jedino nesto zacvili ako je drzim u rukama pa necu da je pustim. ali zato prede kao traktor. naucila je da gleda tv i obozava sportske kanale, najvise tenis i fudbal prati, nadam se da nece oboriti televizor posto juri lopticu po ekranu. jutros je spavala u lavabou. blenta. kupila sam joj strava igracku u pentcentru, neki krug sa lopticom koja se vrti a ne moze da je izvuce. trenutno je tome bas posvecena.

Link to comment
15 minutes ago, gagilija said:

 

e i ovo moje novo mace isto tako...uopste ne trazi hranu niti mjauce. mada uvek ima granula u posudama, pa verovatno jede to kad ja ne vidim.  jedino nesto zacvili ako je drzim u rukama pa necu da je pustim. ali zato prede kao traktor. naucila je da gleda tv i obozava sportske kanale, najvise tenis i fudbal prati, nadam se da nece oboriti televizor posto juri lopticu po ekranu. jutros je spavala u lavabou. blenta. kupila sam joj strava igracku u pentcentru, neki krug sa lopticom koja se vrti a ne moze da je izvuce. trenutno je tome bas posvecena.

ovo ko da o meni pricas.

Link to comment

koliko je medeno:wub:

 

zanimljivo da je od njenih macica ono cudo Cikita ispala fina ko majka joj, dva Buvaca totalna kontra, razmazeni djavoli sa manirima razbojnika, jedino ako je Koncic osvetlao obraz ali sumnjam u to:D

Link to comment
3 hours ago, Sara said:

koliko je medeno:wub:

 

zanimljivo da je od njenih macica ono cudo Cikita ispala fina ko majka joj, dva Buvaca totalna kontra, razmazeni djavoli sa manirima razbojnika, jedino ako je Koncic osvetlao obraz ali sumnjam u to:D

Osim sto kida cvece, Koncic je idealan macor. Evo jedna SNG.

 

 

20190113_093101.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...