Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Zapravo, napravili smo sklonište za njega i kevu(siva) kad ga je ona donela na vrata posle porođaja, a onda im se ubacila i ova crno bela mačka u kutiju, dal zbog kutije dal zbog hladnoće :D

DSC_0293.jpegDSC_0292.jpegDSC_0291.jpegDSC_0290.jpegDSC_0287.jpegDSC_0289.jpeg

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Cicmi gotovo sigurno ostaje, ova dva moraju da idu. Veliki su penjači, Danas Končić dobio batine, uhvatila sam ga kako se penje na cveće na terasi, to znači 1pogrešan korak i đubrovnikom ću da ga skupljam sa asfalta. Previsoko sam, a živci su mi tanki za tu zabavu

osim toga, ukućani su dali zeleno svetlo, i to jedva, za Cic, ona nema bolju opciju. Malcima će kod nekog drugog biti bolje:sad:

previše je to životinja po m2 u mojoj kući:D 

 

 

p.s. javio se i jedan dobrovoljac sa foruma, tako da će možda jedno od njih biti i prava forumska mačka:D

 

p.p,s. ako uspem da okačim neki snimak shvatićete moje muke

Edited by Sara
Link to comment

 Mimi je smislio novu taktiku makar da odugovlačim odluku kada da izađem iz kuće. Do sada je bilo- stane ispred vrata i neće da se pomeri, juriša za mojim stopalima i kao kobra ih ugriza iz zaleta kad vidi da sam krenula napolje. Jutros je legao preko ruke i ramena i umilno preo svom snagom u stilu " zar ti neće biti žao da me prekineš", jedva sam se iskobeljala.

Link to comment
 Mimi je smislio novu taktiku makar da odugovlačim odluku kada da izađem iz kuće. Do sada je bilo- stane ispred vrata i neće da se pomeri, juriša za mojim stopalima i kao kobra ih ugriza iz zaleta kad vidi da sam krenula napolje. Jutros je legao preko ruke i ramena i umilno preo svom snagom u stilu " zar ti neće biti žao da me prekineš", jedva sam se iskobeljala.
Mimi ti je pravi bećar :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...