Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

59 minutes ago, halloween said:

Nosila sam Mimija da primi vakcinu kod veterinara. Pošto je sve blizu, stavim ga u transporter, pa pešice.  Naiđem na komšinicu koja je valjda htela još nešto osim "dobar dan", pa kaže- a vi malo u šetnju sa macom. Stvarno misli da sam luda, mačak ma 6 kg, a transporter još 1,5 kg. 

 

Jeftinije nego da se ide u teretanu :)

 

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

 

:heart: kakva fotka

fotografisala je moja drugarica Jelena, majstor svog zanata i uvek spremna da uskoći kad se uvalim u neki sumanuti poduhvat poput ovog

 

danas je ozbiljno počela da me trese groznica, u nedelju putujemo, niko ne zove za ova dva malca koja su mi još ostala, a nemam rezervni plan

Što je najstrašnije toliko su slatki i umiljati da ne mogu da ih dam bilo kome, nikad do sada nisam ni dala neku živivotinju bilo kome, ali sad mi se čini da ću zbog kratkog vremena udarati glavom o zid 

Link to comment

Moj mačor stradao, psi ga zaklali noćas. Godinama je skitao, i nikad nije imao nekih većih povreda. Skoro je imao upalu pluća, i primio par injekcija, reče veterinar da mu rade smanjenim kapaciterom, pa valjda nije imao dovoljno snage da im pobegne. Posle 1 smo bili na terasi, došao je tamo, mazio se. Baš komentarisali kako se lepo oporavio, zaoblio i čisto disao. Oko 3 čujem pod prozorem pse kako laju, skočim, malo lupim roletnom da ih rasteram, ali mačka nisam čuo uopšte, nisam ni predpostavio da je tako nešto. Jutros ga našao komšija tu negde u pravcu prozora samo sa njegove strane.

 

 

Edited by mraki
Link to comment
Moj mačor stradao, psi ga zaklali noćas. Godinama je skitao, i nikad nije imao nekih većih povreda. Skoro je imao upalu pluća, i primio par injekcija, reče veterinar da mu rade smanjenim kapaciterom, pa valjda nije imao dovoljno snage da im pobegne. Posle 1 smo bili na terasi, došao je tamo, mazio se. Baš komentarisali kako se lepo oporavio, zaoblio i čisto disao. Oko 3 čujem pod prozorem pse kako laju, skočim, malo lupim roletnom da ih rasteram, ali mačka nisam čuo uopšte, nisam ni predpostavio da je tako nešto. Jutros ga našao komšija tu negde u pravcu prozora samo sa njegove strane.
 
 

Uhhh Mraki, žao mi je....
[emoji25][emoji25][emoji25]
Link to comment

:sad:

Mika Prvi mi je sa nepune dve godine tako nastradao kod obliznjih zgrada. Bio je krupan, kao i tvoj i zato nije imao naviku da bezi, makar se i o psima radilo. Mika Drugi i Sauron su vec bili oprezniji.

Link to comment

Joj, koja strahota:(

Našeg mačka od ulaza, pošle nedelje napao čopor od 10tak lutalica, komšija sa prizemlja istrčao u 2 noću! i odbranio ga. Mačku rana na nozi velika, ali je živ. Strašno, strašno:sad:

 

U drugim vestima, toliko se sekiram što nemam kome da ostavim mačku i dva mačeta na 10 dana da mi se javila koprivnjača prvi put u životu :cry:

Edited by Sara
Link to comment

Ma bio je jak, 10ak godina bežao od pasa i jurio druge mačke. Zadnjih godinu dana je bio povučeniji, predpostavljam zbog starosti, a sad ga je i bolest dodatno oslabila. Moguće da je tu upalu duže vukao, mi smo primetili kad je već uznapredovalo. Taman se bio lepo oporavio, prošle nedelje primio zadnju injekciju.

Tu pod prozorom je preskakao ogradu bezbroj puta ili se provlačio ispod...

Pitam se da li sam mogao nešto da uradim da sam istrčao, ali verovatno je bilo gotovo u momentu. Nisam ga čuo uopšte, samo te lutalice, mislio sam da se medjusobno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...