Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

E da vas pitam...

Kod keve u bloku u parkiću oko zgrade imamo jedan "čopor" mačaka...

Ja ih nahranim kad stignem...

Pre par nedelja sam video papir /obaveštenje neko udruženje steriliše te ulične mačke...

Juče sretnem jednu devojku sa onim pravougaonim kavezom kao zamka...

I vidim vabi neku od tih mački, kaže: Ostalo je još 2 da ih sve sterilišemo..

E sad mene zanima hel imate ifo jel to ok praksa u smislu brige o životinjama i to ili ...

Link to comment

preporučivala sam svojevremeno centar za mešance gde je sterilizacija bila besplatna ili simbolična, ne mogu sad da se setim tačno, koliko znam radili su korektno, po mom mišljenju to je dobra opcija jer veterinari baš umeju da budu derikože. 

 

Treba da zakažem sterilizaciju za Cicmi sledeće nedelje. Nije mi svejedno, uhvatila me frka, čak i moralna iako znam da moram to da završim. Ne mogu da je kontrolišem, da je pas bilo bi drugo. Mačka može da ima i 3 legla godišnje 

Link to comment

nije besplatna al je mnogo jeftinija. jako su profi i imaju odlicnu opremu. makar je tako bilo pre neke 3 godine.

nema mesta moralnoj frci, ako ne mozes da se staras o svim potomcima potomaka njihovih potomaka, sta drugo mozes da uradis?

Link to comment

Prva Mimijeva vlasnica tj. sluga pokorni je prilikom primopredaje Mimija (koga je poklonila preko oglasa jer nije više mogla da se stara o njemu)rekla da ostavlja meni na volju da li ću da ga sterilišem ili ne. Sterilisan je posle 2 nedelje, a ona me je zvala 3 godine nakon toga da me pita je li sterilisan pošto njena drugarica ima persijsku mačku pa hoće da ima mačiće.

Link to comment

sovica :D

 DSC_0032_zpsg42roew9.jpg

 

Ko nije dobar?!  Ja??  Nemoguće, majka...he he

36368102_10217424083061140_2533285351720

Jutros Končić dobio svoje prve batine. Kuhinjskom rukavicom, Evo ga sad spava, pomislio bi čovek, anđeo:sleep:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...