Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Hvala ljudi na odgovorima.Za toksoplazmozu sam vec znao, mislio sam vise na dlake, grebanje i da li izolovati dete dok spava (sto mackama verovatno pada tesko, trude se da otvore svaka zatvorena vrata)@Ravanelli: svaka cast za drugara:)

Edited by CowBoy
Link to comment

Nocas je nasa najinteligentnija macka, Mrvica, naucila da otvara i ulazna vrata od stana iako ta kvaka ima dosta tezak hod. Skoci u visinu, i pri padu dohvati kvaku sapama, tako povecavajuci momenat sile.Cuo sam treskanje i lupanje, i video otvorena vrata stana, i malu macu kako veselo ulazi i izlazi :isuse:Od danas, zakljucavanje u sopstvenoj kuci.Inace ovo pokusava vec duze od godinu dana, sve je probala i na kraju je pronasla resenje. Bolje da imam simpanzu umesto nje, barem bih znao na cemu sam.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

senka je to naučla još pre tri godine, i od tada mora redovno zaključavanje. Pre jedno pola godine je uspela da nauči i da otvara vrata od sobe

Link to comment

O da, noćne vežbe- a-ko ni-ste shva-ti-li do-sa-da, dangr dangr. Sa mačjeg stanovišta, najzagonetnija i najiritantnija ljudska navika je zatvaranje vrata.

Link to comment

hvala u slavljenikovo ime :)i opet sam pokusala da mu dam pravo meso, i to ni manje ni vise nego juneci biftek, kao govno da sam mu dala.pa je morao povratak na tradicionalne vrednosti, gourmet konzerva koju bih i ja jela, doduse.a svecice su bbq kobasice iz dm-a, super su za nagradu jednom u tri dana.

Link to comment

a, ovaj ih razvaljuje, traju mu oko sest meseci, mozda malo jace, ali zato nista drugo, sem rukohvata na ovom kaucu sto ima zeleni prekrivac, nije grebao ni iscepao. a volim da verujem da njega urnise zato sto ga i ja mrzim iz dna duse, al ne smem da ga izbacim dok se ne raspadne, porodicne uspomene i te gluposti, pa onda cekam da ga unisti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...