Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

evo ga!dok sam čito stormikin post nešto bupnu na sims - BUM! otvorim prozor, kad ono on, frrrr krmpf meooow, reko ulazi jebem li ti pečenicu, našo neku ribu garant. eno ga ždere neki kit-kat, oće da se udavi :D nadam se da je ovo dobar znak i za kauboja!

Link to comment
evo ga!dok sam čito stormikin post nešto bupnu na sims - BUM! otvorim prozor, kad ono on, frrrr krmpf meooow, reko ulazi jebem li ti pečenicu, našo neku ribu garant. eno ga ždere neki kit-kat, oće da se udavi :D nadam se da je ovo dobar znak i za kauboja!
thumbsup.gif
Link to comment
evo ga!dok sam čito stormikin post nešto bupnu na sims - BUM! otvorim prozor, kad ono on, frrrr krmpf meooow, reko ulazi jebem li ti pečenicu, našo neku ribu garant. eno ga ždere neki kit-kat, oće da se udavi :D nadam se da je ovo dobar znak i za kauboja!
Nista za sada.Ne znam, imam los predosecaj, poznajem ga dobro a ovo odsustvo je jako cudno i ne lici na njega. Baraba je trazila da jede na tri sata + je kukavica. U principu sam kod ovakvih stvari optimista ali ovaj nestanak je bas atipican.Trazili ga danas po blizem i daljem komsiluku, isli i do pijace, miris bi ga odvukao tamo ako ogladni - svakakvih macaka ima samo njega nema. Kako god, najbolji scenario bio bi da ga je neko zadrzao (jako je lep i negovan). Cekacu ga jos nekoliko dana i onda ga otpisujem. J*bes ovaj stres, ne treba mi to.Hvala i javljam ako se situacija promeni.
Link to comment

Mnogo gadan osecaj :(Meni pre par meseci jedan od moje dvojice nestao na nesto vise od tri dana. Maltene sam ga otpisao a onda mi je odjednom zamjaukao pod prozorom toliko zanemocao da nije imao snage da skoci sa zemlje na sims :)Mladji je do sada par puta nestajao na nesto vise od 24 h. Cenim da je samo pitanje vremena pre nego sto i on krene u visednevnu svaleraciju.

Link to comment

ma ti nestanci su klasika. čak i to što mick do sada nije to praktikovao, ne znači da neće jednom početi, odvuče ga nešto, ili nađe neku mačketinu, ili se zaigra... siguran sam da dobro poznaje okolinu i da nema problem da nađe kuću, samo kad bude hteo.inače, mačke običavaju da se samoizoluju kad su bolesne ili povređene. zavuku se negde i leče se.

Link to comment
Kako god, najbolji scenario bio bi da ga je neko zadrzao (jako je lep i negovan).
Čak i da je tako, opet postoji šansa da ti se vrati. :) Imao sam dva brata mačora, kad su imali 4-5 meseci jedan od njih je nestao i nije ga bilo više od nedelju dana. Već sam se bio pomirio s tim da mu se nešto desilo, kad jednog jutra eto njega. Budući da se pojavio čist, ugojen i raspoložen, pretpostavljam da ga je neko bio uzeo, pa se ovaj posle nekog vremena zahvalio na gostoprimstvu i vratio kući.Ovaj drugi se u međuvremenu razbaškario, pa je posle bilo muke dok se nije navikao da više nije neprikosnoveni gazda, par dana su se non-stop tukli.
Link to comment

imali smo macora u selu koji se vratio posle dve godine odsustva. uso u predsoblje, gleda nas i u fazonu "mjau, mjau, sta ima za jelo?". ja i mama nismo mogle da verujemo.

Edited by estel
Link to comment

ako nekom treba mreza za terasu, u radnjici u marsala tolbuhina, ukoso od pokojnog trandafilovica, moze da se naruci trixie model, cena oko 2 soma, dimenzije deset sa pet metara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...