Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Kao sto svi znamo, Japanci su carevi :lol:http://www.b92.net/p...1&nav_id=599561 :Hail:
Pa, sad. Oni od toga prave biznis.Ortak je tako za dž mazio mačka koji se opušteno izležavao u lokalnom kaficu.Pošto su napolju bili oni minusi, macan je ušetao u kafić, odremao u boksu, posle se umiljavao ortaku i dobio free češkanja dok je ovaj pio kafu.Ništa plaćanje, win-win situacija :lol:A realno razumem ljude.Ugnjave macane kad im dođe, a ne moraju da se brinu o njima 24/7.edit: to me podseti, iz priče sa jednom curom što živi u Engleskoj - njima u zgradi nije dozvoljeno da drže životinje. U nekim uopšte, a u nekim tipa može ukoliko životinja nije veća od (ne znam, tipa 15cm). Hladan neki svet... Edited by S.L.
Link to comment
Pa, sad. Oni od toga prave biznis.Ortak je tako za dž mazio mačka koji se opušteno izležavao u lokalnom kaficu.Pošto su napolju bili oni minusi, macan je ušetao u kafić, odremao u boksu, posle se umiljavao ortaku i dobio free češkanja dok je ovaj pio kafu.Ništa plaćanje, win-win situacija :lol:
Pa u Red Baru u Skadarliji imaš dve mačke, jedna ti se čak uvali i u krilo :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
post-1816-13362993545461.jpgMicko je pao sa drugog sprata pre neki dan, na moje oči je samo skliznuo niz sims. Pao je na krov od banke koja se nalazi u prizemlju zgrade. Opreacija spašavanja je uspešno sprovedena zahvaljujući komšiji koji je izašao na taj krov uz pomoć merdevina iz stana na prvom spratu. Za to vreme mačiji debil, je sve vreme pokušavao da uskoči u otvoren prozor i drao se najjače moguće. Verovatno je tom prilikom potrošio život ili dva, jer ima samo malo izgrebanu njušku, što se vidi i na slici.Svima nam je život skratio.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...