Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

kod mene macak pao sa 4og sprata, polomio nogu, mesec dana nosao gips. sada izlazi na terasu cisto da se izluftira, nikakve vratolomije mu ne padaju na pamet.

Link to comment

Nestao mi je Mick juce ujutru. Obicno je lundzao po par sati po krovovima pa se vrati da jede&pije&kenja. Medjutim, sada ga nema vec vise od jednog dana - kastriran je, ne juri zenske. Ima li neko slicna iskustva?Neki duboki osecaj mi govori da se nesto lose desilo.U okolini ima pasa, ali umereno. On nesto nije pokazivao strah prema psima, vise je to bilo interesovanje.

Edited by CowBoy
Link to comment

Sa njima se to nikada ne zna.. Možda se vrati, a možda i ne.Imao sam dva bela mačka, braća - jednom ih nije bilo 5 dana, pa došli iscrpljeni i povređeni (pas, lisica, drugi mačak-mačka...). Jednom od njih sam lečio oko, drugi imao blage površinske ogrebotine.Oporavljeni i najedeni su opet otišli i više se nisu vratili.

Link to comment
Oporavljeni i najedeni su opet otišli i više se nisu vratili.
Ma ovaj je kastriran, nema testosterona za tu vrstu divljanja - jeste blentav i budala, voli da lovi&ostale macije stvari - ali uglavnom se sklanja od drugih muzjaka. Ne znam, nadam se najboljem. Jebemmu, kao da mi je clan porodice nestao. Nocas sam spavao dva sata ukupno, isao do prozora na svakih pola sata.
Link to comment

Drzim palceve. A to sto je kastriran ne znaci da i dalje nema nagone, mozda je odskitao sa nekom ekipom i vratice se prekriven cickovima.

Link to comment

Moj Mika odsustvuje i po 3 dana ponekad. Kod komsije ima dosta macaka, pa je vise tamo nego kod mene.Dodje jednom na dan, nakrka se i u akciju.Mladji macan je tek krenuo u patrolu.

Link to comment

@Vasa: Nadam se.Nezgodna mi je konfiguracija - unutrasnje dvoriste, krovovi svuda okolo, moze da skace s krova na krov u ukrugu od dvesta-trista metara. Macaka ima za izvoz, polu-lutalica i lutalica, machori iskljucivo neprijateljski nastrojeni. Jedan nam je zapisavao terasu nekoliko dana unazad, stiti trudnu zenku koja cesto dodje kod nas da klopa. Mislim da je tu koren problema.Kako god, hvala na podrsci, cekamo dalje.

Edited by CowBoy
Link to comment

I ja držim palčeve. Jedan dan stvarno nije ništa, sasvim je moguće da on kulira negde u blizini i da će se pojaviti uskoro.Imao sam jednog mačka kod kog su se stalno smenjivali periodi lutanja i mirovanja. U jednoj od tih mirnijih faza je savatao ženku koja se onda uselila kod nas. :D Posle je nastavio da odlazi svake večeri, a ona je redovno ostajala budna do pola noći, ne mrdajući se iz njihove korpe za spavanje, kao da ga je čekala da se vrati. Naravno, ubrzo smo primetili da je mački počeo da raste stomak, a on je počeo da izbija iz kuće sve duže. Dan pre nego što se omacila, on se pojavio na trenutak, liznuo je po glavi i otišao. Više ga nikad nismo videli.I dalje mi je pomalo mučno kad se toga setim. :mellow:

Link to comment
Nestao mi je Mick juce ujutru. Obicno je lundzao po par sati po krovovima pa se vrati da jede&pije&kenja. Medjutim, sada ga nema vec vise od jednog dana - kastriran je, ne juri zenske. Ima li neko slicna iskustva?Neki duboki osecaj mi govori da se nesto lose desilo.U okolini ima pasa, ali umereno. On nesto nije pokazivao strah prema psima, vise je to bilo interesovanje.
isto i meni čombe nestao, od juče popodne. nisam još zabrinut, nije mu to prvi put, mada i ja imam loš osećaj. po mojim iskustvima, ume mačor da odluta i do 5-6 dana, pa se najednom pojavi. nadam se da je sve okej i sa jaggerom i sa čombetom.ako se sećate keme, onog mog crno-belog, on je tako prošlog leta izašao po cigare i nije se vratio.napomena: nikad ni jednu mačku nisam kastrirao, sterilizovao, ili bilo šta slično. ne mogu ja to, nek bude kako mu je suđeno.
Link to comment
isto i meni čombe nestao, od juče popodne. nisam još zabrinut, nije mu to prvi put, mada i ja imam loš osećaj. po mojim iskustvima, ume mačor da odluta i do 5-6 dana, pa se najednom pojavi. nadam se da je sve okej i sa jaggerom i sa čombetom.ako se sećate keme, onog mog crno-belog, on je tako prošlog leta izašao po cigare i nije se vratio.napomena: nikad ni jednu mačku nisam kastrirao, sterilizovao, ili bilo šta slično. ne mogu ja to, nek bude kako mu je suđeno.
Jbt, gledam danas ovu sliku na fejsu i setim te se u sekundi. Mnooooogo liči na tvog Kemu...My linkOvaj mojk razbojnik non stop luta, ali nikad mu se nije desilo da bude odsutan više od desetak sati. Noću uvek spava sa nama u krevetu. A ista situacija kao i kod kauboja, okruženi smo krovovima i dvrištima zajedničkim sa na stotine mačaka. U poslednje vreme ga u dvorištu vreba ogroman crno-beli mačor i često ga dohvati, pojuri, a ovaj tutanj u kuću, pa pod krevet. Držim fige kauboju da se Mik što pre vrati kući.
Link to comment
nije nažalost, evo kemejao sad mi ga žao
i meni. sad.gifkemo je faca. sećam ga se sa ovog topika.tebi i kauboju želim što brži povratak skitalica.naš slučaj nije merodavan pošto je moja živuljka bila kućne orijentacije, ali kada je ispao kroz prozor, on se zavukao u podrum. mi pretražili kilometre oko zgrade, a on zdimio u prvu rupu i čučao prestrašen i povređene noge. tek posle 24h nam je palo na pamet da tu zavirimo.možda su tu negde blizu, samo treba da izvire. Edited by stormy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...