Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

7 hours ago, Indy said:

FEELIN BETTR

 

sherlock12022022.png

 

I CAN HAS GUD HEALTH NAO PLZ

 

Ole!

 

@Mrgud Zlurad

Tako je i moj Mita obožavao moju mamu kada bi nam došla i stalno bi se motao oko nje, a ona mačke u kući ne može da smisli. Uspešno je smekšala vremenom. ^_^

  • +1 1
Link to comment



Ja ne volim macke jer ceo zivot imam pse. Sa njima znam. Sad imamo macku jer zena i dete vole macke a mene ko ****.
 
Problem je nastao sto macka ignorise obe zene, samo meni daje da ga milujem iako izbegavam i teram njih dve da hrane skota, i igraju se s njim samo da bi mene zaobisao i njih zavoleo. Ali uzalud. Konstantno me stalkuje po kuci, spava ispod moje strane kreveta i maltretira me tako sto udara krevet odozdo i budi me a najvise me smara sto me po ceo dan obilazi i gura se glavom u moje noge i mjauce. (kapiram kad me vidi ujutru da ustajem iz kreveta tad mjaukne najjace, pozeli mi dobro jutro [emoji38]ol:) Sta oce s ovim guranjem? Da jede? Da se igra? - Dam mu da jede, lizne i prestane. Milujem, smori se posle 30 sekundi. Help needed.


Mačke osete ko se tako "mrguda", i tripujem da je njima izazov da tebe "preokrene"...







... Shiit has hit the fan

  • +1 4
Link to comment





Mačke osete ko se tako "mrguda", i tripujem da je njima izazov da tebe "preokrene"...







... Shiit has hit the fan

zena i dete tripuju da su machkari, a nisu, nego on je, a ne zna da jeste :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...