Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Moj Mićko, između dva spavanja (mukica je u stanju da drema 24/7)Jedva sam ga pre neki dan 'uhvatila' - kad je krenuo da sedne na kibic fenster (aka ulaz u kavez). Inace je danju uvek napolju, utamničim ga samo kad treba da spava. Skroz je pitom, ne zna da priča (iako sam provela godine pokušavajući da ga naučim) i malo je mator - sad će da napuni 15 godina :srce moje: Inače je od vrste koja se zove "kišobran kakadu" (to sam bukvalno prevela), kod nas ih ima jako malo (mada su u svetu rasprostranjeni kao kućni ljubimci, pošto su veoma blage naravi i dobri drugari) a ja sam ovog mog svojevremeno dobila na poklon iz zoološkog vrta u beogradu, pošto sam se sažalila kad sam ga videla u kavezu, bio je, naime, pun buva, nije mogao da hoda i svi su mu prognozirali brz kraj. Kod mene se, međutim, oporavio za par meseci i (pu pu pu) živ je i zdrav do dana današnjeg. Iako bi ova vrsta trebalo da živi oko 25 godina u veštačkim uslovima, u poslednje vreme primećujem da ga hvataju sve moguće staračke bube (mnogo spava, manje se kreće, izgubio seksualnu želju - a do skora je redovno opštio sa plišanim Pajom Patkom, koji mu je zvanična devojka (ili momak :unsure: ) rastu mu sva rožnata tkiva, pa moram da ga vodim kod veterinara na potkresivanje kljuna...) nadam se da je to normalno, pošto, nažalost, kod nas nema mnogo onih koji se razumeju u male egzotične životinje, pa tako nemam koga da pitam, osim jedne super veterinarke iz Jaše Prodanovića. micko01.jpg

Link to comment

Dobro nam dosla :)ja samo da dodam orden za Majku troje pubertetlija koja jos brine i o Mazi i Cici :)jos samo kazi kako kuvash kao zmaj (ne sumnjam) pa da dodamo jos ordena!da ne trolujem:DSC02866.jpgne, ne sedim na Idifixu :D usao je u fazu da mora stalno da se naslanja na mene kad spava, kad drema...

Edited by msmodesty
dodatak sadrzaja
Link to comment
Dobro nam dosla :)ja samo da dodam orden za Majku troje pubertetlija koja jos brine i o Mazi i Cici :)jos samo kazi kako kuvash kao zmaj (ne sumnjam) pa da dodamo jos ordena!da ne trolujem:DSC02866.jpgne, ne sedim na Idifixu :D usao je u fazu da mora stalno da se naslanja na mene kad spava, kad drema...
Hvala na toplom doceku i na dodeljenom ordenju Laie_69.gifsm025.gifPS....kuvam kao zmaj girl_haha.gifkuca ti je preslatka tender.gif
Link to comment

Da se i ja pofalim i pridruzim kuckarima. Mackar sam odavno...Ovo je moj brand new husky - JAck. Ima 3 meseca i tele je...2ushqvk.jpgVezan je jer nemam ogradu, zidam je za vikend...

Link to comment
Da se i ja pofalim i pridruzim kuckarima. Mackar sam odavno...Ovo je moj brand new husky - JAck. Ima 3 meseca i tele je...2ushqvk.jpgVezan je jer nemam ogradu, zidam je za vikend...
to nije husky, to nije tele, to je ... . ... ... . vucko :)
Link to comment
Da se i ja pofalim i pridruzim kuckarima. Mackar sam odavno...Ovo je moj brand new husky - JAck. Ima 3 meseca i tele je...2ushqvk.jpgVezan je jer nemam ogradu, zidam je za vikend...
Jack je :wub: daj nam ga malo da se igramo :DMoj pacov obozava shtence :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...