Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Moj mačak Bole koji pomaže pri selidbama pojedinaca. cool.gifslika592xc7.jpg
Предузимљивост која не заслужује да остане незапажена :Q)
ef4047323619fc64b1740bb9236f9d630_main.jpgnije moj, al je ljubimac :wub:
И стајлинг који не може да остане незапажен :Q)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posle tri nedelje suživota Bubi i švrća su zakopali ratnu sekiru i sada su evo već drugi mesec najbolji prijatelji...Svrca-1.jpgStvarno ih je i sevap i merak gledati i kad se igraju i kad se odmaraju... A napolju su ko zečići u šumi... Moram da pazarim još jedan povodac, ili onaj dupli... Sad kad prelazim ulicu zakačim samo ovog malog a Bubi sluša, mada to baš nije za preći u naviku...Svrca-2.jpgInače za one koji nisu pratili fabulu radnje... Bubi je 5 god stara, a švrća je 6 meseci star i pre dva meseca je igrom slučaja postao novi član porodice. Oboje su Shi Tzu-i sa papirima i nisu u rodu... što obećava širu temu u sledećoj godini...

Link to comment
  • 1 month later...
Nikad Tare nije dosta :wub: Genijalni ste svi od reda (Tara u prvoj liniji) da Tara i dan danas ima finu "schlank" liniju.
Pa, trudimo se. cool.gif Ima neku kilu viška, ali to ćemo na proleće da stešemo.
Link to comment
Posle tri nedelje suživota Bubi i švrća su zakopali ratnu sekiru i sada su evo već drugi mesec najbolji prijatelji...
:heart:
zatekla je noćas u talasima. samo mi je rekla :mrmlj: al s osmehom -_-
:heart:
Ajd još jednom da turim Taru:
:heart:
Link to comment
  • 2 weeks later...

upoznajte medu. neko ga je ostavio na ulici pre mesec dana kada je bilo -10 C. moja tetka ga je pronasla i sada je novi clan porodice. :)dsc00008mm4.th.jpg

Edited by kojot
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...