Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pardon, visually gorgeous stoji u podnaslovu :isuse: U tekstu je to malo ublaženo do "frequently audacious in terms of its design" i "offers plenty of treats for the eye."

 

Meni je Bojack odličan, ali da se ne zajebavamo, i animiran je i nacrtan kao golo govno, otprilike na nivou ranog South Parka. Odakle ta potreba da se sve što volimo hvali i po osnovama po kojima to očigledno ne zaslužuje?

 

bojac_ps2_040_h.jpg

Link to comment

"offers plenty of treats for the eye."

зависи како се тумачи та реченица, али има доста визуелних посластица, макар из аспекта детаља који се убацују у кадрове, нпр. http://imgur.com/a/eM4sz/

Link to comment

Animacija jeste malo sirova, ali sve je to deo 1 sarmantnog pristupa vizuelizaciji™. Cuj, rani South Park... idi pojedi nesto, vidis da si poceo da bulaznis :D

Edited by Calavera
Link to comment

I rani South Park je bio izrazito šarmantan, pa niko nije osetio potrebu da ga zove "visually gorgeous". Bar pretpostavljam, nisam imao broadband back in the day.

Link to comment

Kakav momenat kad,

 

 

nakon sto je Rej prodao dusu djavolu da bi spasio brata, Teri pita Reja "koliko te je kostalo moje oslobadjanje?", a Rej kaze "nista. nije me kostalo nista" i nasmeje se.

 

Ili kad Rej kaze Mikiju "sve sto pipnes pretvori se u sranje, ubio si jos jedno svoje dete", pa ga posle okrene telefonom da mu kaze kako ga je ipak izvukao iz zatvora, a Miki odmah menja facu i pricu. I sranje se desava u trenutku kad mu konacno dobro krece nov posao i kada se napokon realizuje jedna od njegovih "genijalnih" ideja, gde je pride i pomogao onim zenama. I meni u tom trenutku bude zao djubreta, iako je direktno kriv i odgovoran za Terijevu sudbinu.

 

 

Stvarno Jon Voight kida.

Link to comment

Kakav momenat kad,

 

 

nakon sto je Rej prodao dusu djavolu da bi spasio brata, Teri pita Reja "koliko te je kostalo moje oslobadjanje?", a Rej kaze "nista. nije me kostalo nista" i nasmeje se.

 

Ili kad Rej kaze Mikiju "sve sto pipnes pretvori se u sranje, ubio si jos jedno svoje dete", pa ga posle okrene telefonom da mu kaze kako ga je ipak izvukao iz zatvora, a Miki odmah menja facu i pricu. I sranje se desava u trenutku kad mu konacno dobro krece nov posao i kada se napokon realizuje jedna od njegovih "genijalnih" ideja, gde je pride i pomogao onim zenama. I meni u tom trenutku bude zao djubreta, iako je direktno kriv i odgovoran za Terijevu sudbinu.

 

 

Stvarno Jon Voight kida.

 

ne samo to, vec radi to tako dobro, i odlicno je sto odmah ne ustane i zapeva, vec postepeno gradi taj good guy image, tako da i sam poveruje da je on taj koji ga je izveo.

 

I Srajber je odlican, malo smo zapostavili koliko je on dobar u ovoj nedorecenoj ulozi kada je dovoljan jedan smirk da se izrazi.

 

Link to comment

 

ne samo to, vec radi to tako dobro, i odlicno je sto odmah ne ustane i zapeva, vec postepeno gradi taj good guy image, tako da i sam poveruje da je on taj koji ga je izveo.

 

I Srajber je odlican, malo smo zapostavili koliko je on dobar u ovoj nedorecenoj ulozi kada je dovoljan jedan smirk da se izrazi.

 

 

Serija ume da bude prilicno nesuptilna, ali glumci zato cuda cine. Srajber je meni najvece iznenadjenje. Najteze je glumiti lika koji se sve vreme trudi da na licu ima kamenu facu, progovara ukupno tri recenice po epizodi, a u njemu kuva li kuva i to godinama. I on to glumi sjajno. Poslednji kadar polednje epizode druge sezone, close up na njegovu facu, pogled direktno u kameru, meni je jedna od najboljih stvari koje sam video u tv serijama, a bogami i filmovima novijeg datuma. 

 

Tacno se vidi da glumci kapiraju svoje likove i tacno znaju ko su i kakvi su. 

Link to comment

pored glume ima i badass momenata, hahah kad Miki kaze Yo soy el capitan i replika - Sure, Mick... i baja ide samo do gepeka nesto :) platio bih da vidim kako bi ga Rejlan priveo zakonu... 

Link to comment

Posle odgledane prve sezone BoJacka (i bozicnog specijala), s vanserijskom tacnoscu utvrdjujem da je serija usla u drugu brzinu u osmoj epizodi -_- Ovo do toga nije bilo lose, ali malo su se previse oslanjali na otrcane fore o zivotinjama i klisee uopste za moj ukus.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...