Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 3.1.2018. at 12:43 PM, gervasius twinkleminkleson said:

Lovesick je simpatična serija, sad izašla i treća sezona na netfliksu

o da, ja sam sinoc zavrsila prvu sezonu, jedva cekam da skinem i druge dve.

 

Link to comment
On 2/28/2018 at 4:24 PM, jms_uk said:

Ima na BBC iPlayeru.
 

 

dzejmse, jel mozemo negde da se obavestimo kojim tempom ce se pustati epizode na ajplejeru?

Link to comment
 
dzejmse, jel mozemo negde da se obavestimo kojim tempom ce se pustati epizode na ajplejeru?

No idea, sorry.

Vidim da su tek 4 (od 8 emitovanih) dostupne.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
odlicna vest! jer sam gledal tek tri. odoh da iskopam cetvrtu [emoji4]
 
lazna uzbuna. kod mene i dalje tri. 
 


My bad, nesto gledao na brzaka - u pravu si, tek tri.

0ce29a1b131df6d9590d642f4eff1372.jpg


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Završio sam alter carbon. Ima dobru sci fi cyber punk atmosferu, solidno je napisano, ima dubinu, ali nešto mi fali kao uostalom i velikoj većini netflix serija. Malo ih je vrhunskog kvaliteta, no to je druga tema.

U svakom slučaju, nije loše, gledljivo je. Ne znam kada je Džoel Sineman postao Arnold Švarcneger iz perioda mister univerzum, baš se nagruvao, inače je dobar i zanimljiv glumac, ima sjajan glas. 

Link to comment
Završio sam alter carbon. Ima dobru sci fi cyber punk atmosferu, solidno je napisano, ima dubinu, ali nešto mi fali kao uostalom i velikoj većini netflix serija. Malo ih je vrhunskog kvaliteta, no to je druga tema.

U svakom slučaju, nije loše, gledljivo je. Ne znam kada je Džoel Sineman postao Arnold Švarcneger iz perioda mister univerzum, baš se nagruvao, inače je dobar i zanimljiv glumac, ima sjajan glas. 

On je inače živeo kao mladić u Denveru valjda...
Odatle dobar izgovor engleskog.
A ovo gruvanje, bilo je na netu par uporednih fotki nekih glumaca...
Navođene su i supstance kojima su se gruvali...
Link to comment

Ne znam da li je netflix to isticao, ali je među ljubiteljima moderne sf književnosti to  toliko poznato da je neophodnost isticanja te činjenice otprilike na nivou neophodnosti isticanja da je film/serija Braća Karamazovi rađena po delu F.M.Dostojevskog. Btw. iako se sledi osnovna nit, knjiga je u seriji poprilično izmenjena. Prva dva dela su prevedena u Srbiji, s tim da se drugi deo žanrovski razlikuje od prvog. Prvi je klasični cyberpunk dok je drugi deo military SF.

 

Inače, sad kad vraćam film, čini mi se da je u trailerima navedeno da je serija rađena po književnom delu dobitniku P.K.D. nagrade, ali nisam siguran...uostalom to je lako proverljivo. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...