Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

6 hours ago, Joe D said:

Izgleda da nece biti trece sezone Dirk Gently-ja.

Изгледа има неког са којим грамом мозга ко дреши кесу.

Link to comment
2 minutes ago, 3opge said:

 

danas gledam poslednju.

 

 

Kul. 

 

Spoiler


Bas je bilo dobro ono sa Gordonom (meni mozda i najdrazim likom kad se sve sabere; ne znam sto, valjda jer je dobrica, s manama naravno). Mislim na njegovu smrt naravno, ali i pre toga ono sa Hejli itd. A epizoda kad raspremaju Gordonovu kucu i stvari je zasluzila Emi za pisanje, za reziju, za glumu, sve. Meni mozda i najjaca epizoda icega od ne pamtim kad.

 

I dobra upotreba muzike u celoj sezoni, kao i uvek, posebno PJ Harvey's Rid of Me. 

 

 

Link to comment

meni nisu inspirativni ni likovi, ni sama prica, ali serija ne deluje jeftino,  mozda kasnije postane uzbudljivije

 

svakako moje misljenje uzmi sa velikom rezervom, trenutno sam u minus fazi, nista mi se ne svidja ....osim britvasa :cool:

Link to comment

francuski svedoci. nasla kod snoa u zalivu drugu sezonu, pustim prvu, prepoznam detektivku i setim se da mi je prva sezona bila okej. odgledam, zaplet i atmosfera bro(e)novski i to tolko da sam resila da ostale epizode gledam po dnevnoj svetlosti, sta cu, nezni zivci :D 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...