Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel ima nešto da se gleda onako lahko da se čovek malo nasmeje?

Pred spavanje pod ćebetom kući u hladne zimske dane.. 

 

Samo da nije modern family ili two broke girls

Link to comment

Gdje nalazite ovu River, ne uspijevam pronaći?

 

 

5 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Da li je neko gledao ovaj Star Trek namesto Star Treka...ili The Orville. Isplati li se pokušati?

 

Ja sam dugo izbjegavao, izgledala mi prvo kao loša kopija ST a zatim kao (pre)jeftina zajebancija, pa kad je ovde nahvaljena pokušam i još uvijek sam rastočen šta da mislim. Išlo je kao lagana ali potpuna zajebancija, što će svi fanovi ST naći za veoma opuštajuće i gledljivo, i sasvim je super. Međutim, kako epizode odmiču postaje zaista loša kopija ST, sa svim ST već viđenim problemima, i sa sve manje humora. Prve dvije epizode su odlične, treću bih volio da me je neko upozorio da ni za živu glavu ne gledam, a kasnije meh.

Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Gdje nalazite ovu River, ne uspijevam pronaći?

 


Kod klijenta sam pa ne mogu na sajtove trakera, ali zar nema na Pajratu, ili kod Bugara? Dosta je popularna bila.

Link to comment
2 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:


Kod klijenta sam pa ne mogu na sajtove trakera, ali zar nema na Pajratu, ili kod Bugara? Dosta je popularna bila.

Glup li sam. Pretraga sa godinom je izbacila, inače samo wind river, riverdale i sl

Link to comment

Kad smo kod Star Treka, Black Mirror i dalje drzi kvalitet. Prva i cetvrta daleko najbolje, druga (rezija Dzodi Foster) ok, treca i peta najslabije  a sesta malo podseca na onaj White Christmas specijal jer je 3 price u jednoj epizodi.

Link to comment
On 1.1.2018. at 8:20 PM, ParaPsycho said:

da sam odgledao celu sezonu - godless.
i pored malog broja epizoda ima praznog hoda, ali je bolja od svega gore nabrojanog.
 

pokušao i odustao posle 3/4 e01

mučenje

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...