Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, Ruxin said:

Ja mogu da prihvatim da je mindhunter nekom dosadan (nije da skroz razumem ali prihvatam) ali da je loše...jbg, prosto nije.


tu se razilazimo.
ja ne mogu da prihvatim da je serija dobra a dosadna.
a ovo isisava zivot iz gledaoca koliko je dosadno.
 

Link to comment

Dosada je subjektivnija kategorija od kvaliteta, tako nekako. Meni je daleko od dosadnog da se razumemo, da su izbacili 5 sezona u startu sa zadovoljstvom bih ih zgutao sve. 

 

Ali ako nekom ne leži tema, tempo mu je prespor, ili nem pojma šta već...to može da bude ispravan lični utisak i bez da govori o kvalitetu serije. Ti najbolje znaš šta je tebi dosadno, ja ne mogu da argumentujem protiv toga. Ali ako ćemo da pričamo o tome šta serija radi kako treba onda će odgovor da bude - prilično sve.

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

unabomber je suvi prosek ili malo ispod toga, gledljivim ga cini jedino to sto je radjeno na osnovu stvarnih dogadjaja. mindhunter je vec ozbiljna serija. 

i meni isto, unabomber samo solidan, kao da nije ni imao pretenzija da bude nesto vise (osim sto volim betanija, to je veliki plus). mindhunter odlicna, naravno.

a opet, i godless mi je dosta dobar. ima neverovatno upecatljiv pocetak.

 

e da, jedno pitanje, mada mozda vise za topik o sitkomu: volim tinu fey, 30 rock posebno, a sa unbreakable kimmy schmidt sam zapela vec kod druge epizode. da li serija polako hvata zalet ili ostaje ovako do kraja, pitam ja?

Link to comment
14 hours ago, steins said:

Nego, jeli ko gledao ovu sumanutost?!

 

Happy

 

Opasno blesavo, moram da nastavim da pratim!

 

Gledam ja, tacnije odgledao prve dve epizode, treba i trecu i cetvrtu. Jbg, Grant Morrison je to, gledam pa makar crko. Ali ludo je i sasavo, moze da se gleda svakako :D

Link to comment
16 hours ago, Joe D said:

unabomber je suvi prosek ili malo ispod toga, gledljivim ga cini jedino to sto je radjeno na osnovu stvarnih dogadjaja. mindhunter je vec ozbiljna serija. 

 

Potpisujem obe recenice. 

Link to comment
14 hours ago, ParaPsycho said:


tu se razilazimo.
ja ne mogu da prihvatim da je serija dobra a dosadna.
a ovo isisava zivot iz gledaoca koliko je dosadno.
 

 

Eto vidis, a meni su epizode bukvalno proletale, na kraju svake sam se pitao kad pre kraj. A nije da me nesto ludacki zanima psihologija. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
7 minutes ago, Jozef K. said:

A da li ima neki predlog za HBO od dok mi je otvoren. Odgledao sam Hronika Time Square, sad bih da još nešto zbindžujem.

 

Zbindžuj Six Feet Under ako nisi. Ili na primer night off ako ti se gleda nešto kraće. Deadwood ako ti je do westerna, Rome ako ti je do istorije, Boardwalk Empire ako ti je do mafijaša, True Blood ako ti je do vampira, Oz ako ti je do zatvora...

Link to comment
 
Zbindžuj Six Feet Under ako nisi. Ili na primer night off ako ti se gleda nešto kraće. Deadwood ako ti je do westerna, Rome ako ti je do istorije, Boardwalk Empire ako ti je do mafijaša, True Blood ako ti je do vampira, Oz ako ti je do zatvora...
Hvala. Takav presek mi je trebalo.
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...